Dim.on-zt

Mодератор
 • Публикации

  5 535
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  4
 • Отзывы

  N/A

Dim.on-zt last won the day on 3 января

Dim.on-zt had the most liked content!

Репутация

171 Доверенный

6 подписчиков

О Dim.on-zt

 • Звание
  siempre solo
 • День рождения 11.03.1985

Старые поля

 • Автомобиль
  ВАЗ-2108 1.5 16кл '85р.в. + Оpel Monterey 3.1TD '93

Контакты

 • Сайт
  http://forum.2108.kiev.ua
 • ICQ
  0

Информация

 • Пол
  Мужчина
 • Город
  Київ.СоцМісто, Воскресенка.

Посетители профиля

9 422 просмотра профиля
 1. Ну так на то і тема, аби пообговорювати подібне Тут більш цікаві аргументи, коли про польоти літаків розповідають. А саме про їх маршрути не по прямій траекторії, а по, на перший погляд, зовсім не логічній. Попутно наткнувся і на ще одну теорію: про ядерну війну 200р. назад. Хоча про відсутність землетрусів і вулканів в Андах - не знаю на кого розраховано... Треба буде подивитись
 2. Дворники с фарами могут быть связаны только в ЧЯ. Подрулевой переключатель с кнопками света не связан и с другим подрулевым тоже. У меня другой косяк, после переделки проводки не работает 1я скорость. И не знаю где наплужил. Всё по схеме подключал.
 3. Незакінченими справи кидають слабаки Все би добре, але в мене Январь 5.1 -41, а в тебе схеми М7.9.7 Ось тема (аби тут не флудити) з питаннями, які в мене є наразі.
 4. Вопрос 1 по дворникам: не работает 1 скорость. При включении омывателя тоже. Омыватель (розово-белый провод) я подключил сразу на подрулевой переключатель (контакт W). Электромагнитного клапана у меня нет и небыло (машина 85 года).одключал по этой схеме (какого-то хрена форум переворачивает фото) Реле вот такое Контакт J я так понял это I на картинке. Контакта R на реле вообще нет как видно. Как бы понять куда копать? ************************************************************************************************************************************* 2 Вопрос по проводке Января 5.1 41 1 - это главный + провод на ЭБУ? 2 Куда эта колодка? 3 как крепится эта колодка с релюхами? 4 какие провода или контакты идут на тахометр и К-линию?
 5. А сфоткать можешь, абы я понимал смогу ли я крепление наколхозить какое-то?
 6. Дык они ж " не для дорог общего пользования" - написано. Или есть обычные доки? Иначе только для раля "Чайго".
 7. Та х.з. Отвык я уже от них, а тут смотрю таки снова развелось. Так снести тему та и всё, мож?
 8. фото би не завадило для наглядності.
 9. Актуально. Нужели нихто на инжектор с карба не переходит?
 10. Майже закінчив з електропроводкою. Залишилось в моторній косі розібратись з деякими дротами і роз'ємами. Поки не знайшов зрозумілої схеми, є деякі питання. І дроти, які йдуть безпосередньо на моторні датчики, стартер, генератор буду вже після установки мотора закінчувати, аби з довжиною не проґавити. Сьогодні під'єднав АКБ, перевіряв шо працює, шо ні. Прогнозовано накосячив зі склоочисником. Працюють лише 2 і 3 швидкість. 1 і омивач не працюють. Провода Генератор-Стартер-АКБ 10мм.кв достатньо буде? Забрав мотор, знайшлося і купа дріб'язку, частину з якої я вже наново купив десь на 1.5к грн.. Сам мотор треба підмарафетити, бо блок і піддон трохи поіржавіли.
 11. Порадьте електролобзик в бюджеті до 1200грн. В мене то є один, але він ріже криво, бо погане кріплення самих пилок. От хотілось би щось людське в цьому аспекті. Також цікавить шліфмашинка в такому ж бюджеті. От тільки не знаю чи обертова, чи стрічкова, чи ще яка. В чому різниця в застосуванні різних типів?
 12. По наличию звоните: О68 129 02 ЗЗ \ О63 232 44 24 (с 10.30 до 21.00) Если не беру трубку, перезванивайте позже. При звонке говорите, что объяву на форуме 2108 нашли. Для форумчан скидки на некоторые позиции. Пока в наличии всё для 2.5 TDi.