Tolyan

Eurolamp wrt

356 сообщений в этой теме

Володимир Корся: я залишаю ралі!

Володимир Корся: я залишаю ралі!

Один з найдосвідченіших штурманів України, Володимир Корся, який протягом останніх трьох років виступав в WRC, залишає команду Eurolamp WRT.

«Я дуже вдячний команді, за те що в мене повірили, за цій досвід, нарешті, за те, що мене терпіли всі ці роки… Для мене рішення піти буле дуже важким, але воно прийнято. Хочу одразу повідомити що я залишаю ралі тимчасово. Моя головна мета - місце в заводський стайні WRC. Тому найближчі плани поглиблене вивчення англійської мови, звісно, з фокусом на ралійну термінологію. Перше завдання приділити час англійській стенограмі. Втім, я не виключаю разових виїздів в наступному сезоні, в тому числі і в Україні, я відкритий до нових випробувань. Крім того, я дуже хочу щоб мій досвід не залишився лише зі мною. Якщо я можу допомогти в штурманській справі, я завжди відкритий до спілкування. Благо, для цього є соцмережі. Але попереджую - з нуля навчити мені буде важко, я не досконало міцний в педагогіці, та й не готовий вчити з початку. Але чинним ко-драйверам я залюбки допоможу. В мене є великий ралійний досвід і я хочу щоб він не загубився і стався у нагоді українським ко-драйверам».     

Дмитро Тананевич/Володимир Корся

Фото: Євген Сокур

Почавши ралійну кар’єру в 16 років, вже у 18 Володимир Корся став чемпіоном України з ралі в своєму заліку. Причому, цей титул Володимир виграв феєрично, більш того, так чемпіоном України точно ніхто не ставав. Отже на фінальному етапі з ралі 2012 року – ралі «Чумацький Шлях» екіпаж Дмитра Тананевича/Володимира Корсі впевнено йшов до перемоги в гонці та вищого титулу.

Фінальний доп дует закінчив першим в заліку та залишалось лише дістатися пункту контролю часу та залишити автомобіль у закритому парку. І за чотири кілометри до КЧ на їх ВАЗ 2112 виходить з ладу привід дросельної заслінки. Схід? А от і ні. Фінішу ралі екіпаж дістався зі штурманом під капотом. Саме протягом чотирьох кілометрів, Володимир Корся фактично сидячі на моторі, вручну відкривав дросель, що дозволило дістатися пункту КЧ. На жаль, в свій час дует не вклався, та отримавши хвилинний штраф втратив перемогу в гонці, посівши другу позицію, але «срібла» вистачило Корсі щоб стати Чемпіоном України!

Валерій Горбань/Володимир Корся

Саме після сезону 2012 року Володимир отримав запрошення посісти штурманське крісло поруч з Валерієм Горбанем. Вже перший сумісний сезон який дует провів на двох фронтах. Перший з них ЧУ з ралі завершився взяттям титулу абсолютних Чемпіонів України. Після чого чемпіонський тандем з’явився на ралійних трасах України лише в 2016 році.

Фото: Андрій Фомченков

В чемпіонаті світу, де дует стартував в чемпіонаті підтримки WRC 2, все складалося не так успішно. Врешті-решт, кращою гонкою в чемпіонаті підтримки WRC 2 стало ралі Швеції 2015 року, де дует взяв «бронзу» заліку.

Фото: Eurolamp WRT

В 2016 році екіпаж вирішив позмагатися на техніці вищого дивізіону, перебудувавши свій Mini в автомобіль категорії WRC. Цього сезону кращим ралі для українців став етап в Мексиці, де дует виборов свій перший заліковий бал в абсолютному заліку WRC.

Валерій Горбань та Володимир Корся, Mini WRC, Eurolamp WRT
Валерій Горбань та Володимир Корся, Mini WRC, Eurolamp WRT

Фото: Eurolamp WRT

Нагадаємо, за три роки виступів на етапах світової першості з ралі, Володимир стартував в 30 етапах WRC, що є другим за кількістю показником серед українських ко-драйверів. На першій позиції з 34 стартами залишається Павло Черепін.

Володимир Корся: я залишаю ралі! - Новини WRC

0

Поделиться сообщением

да не резко, давно уже знали

0

Поделиться сообщением

13 часа назад, VVV сказал:

да не резко, давно уже знали

@VVV кто вместо? 

0

Поделиться сообщением

11 час назад, Tolyan сказал:

@VVV кто вместо? 

А вот это мы одновременно узнаем скорее всего, пока не объявляли...

0

Поделиться сообщением

39 минут назад, VVV сказал:

А вот это мы одновременно узнаем скорее всего, пока не объявляли...

Ну ждем) хотя про заводскую команду больше интересно... 

0

Поделиться сообщением

0

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас