Hello World!

Electronic

Участник
 • Публикаций

  115
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

2 Обычный

Social Info

1 Подписчик

Информация о Electronic

 • День рождения 31.07.1986

Информация

 • Автомобиль
  ВАЗ-21083-02, МПСЗ v.4, СПИРТы, ОКБ Динамика 110
 • Пол
  Мужчина
 • Город
  Рівне

Посетители профиля

2 140 просмотров профиля
 1. Ніби без заниження, просто серії комфорт. Вони чомусь коротші за стандартні, але авто по висоті таке саме як і на старі пружині ( покищо поміняв тільки одну сторону).
 2. Отримав сьогодні пружини та відбійник, все класно! За що велике дякую Atom.DP.
 3. Все таки я його домучив. Виявляється він тримався за рахунок ущільнювального кільця, я його викруткою повіддвигав по колу і він легко вийшов.
 4. Руками, ногами і молотком. Навіть не шевелиться.
 5. Напевно потрібно якось дістати металеву обойму з сальником штока? Тільки як Підкажіть будь ласка, сьогодні вечором знову буду мучитися.
 6. Всім привіт! Підскажіть будь ласка, як розібрати стійку фенокс, авто ВАЗ 2108. Я відкрутив гайку корпусну а потроха дістати ніяк не можу. Вчому там секрет? Не можу зрозуміти як дістати сам амортизатор.
 7. Беру пружини і відбійники севі. Давайте номер картки куди гроші скинути. Патрони непотрібно.
 8. Ключове слово "фабричний". А так, зараз більшість в Китаї виробляється, самі знаєте чому. А якість залежить від скупості замовника.
 9. Ціну на патрони зачекаю, хоча мене більше чомусь до фінвала тягне, правда не знаю чому
 10. Пружини візьму точно. На патрони можна точну ціну, і можливо є відбійники. на них теж. Дякую
 11. Ставив стійки в зборі СААЗ, походили недовго, замінив на фенокс а назад поставив вебер. Фенокс одна досить швидко почала потіти, пройшли десь 25-30 тис. ( мало їжджу, через це в часі розтягнуто десь на 5 років) а задні вебер ще ходять без будь яких нарікань. От і думаю, можливо їх і на перед взяти? По фінвалю багато позитивних відгуків по використанню на іномарках.
 12. З клапаном розбирайся, жиклер на ньому є? Якщо він не підключений до системи ЕПХХ або не підключено напряму 12 В, то обламати голку і завернути клапан докінця. Раз він незавернутий докінця, то пальне іде мимо жиклерах, через це буде великий розхід пального.
 13. Добрий день. На ВАЗ 2108, потрібні передні пружини з перемінним витком без заниження і вкладиші, щось недороге. Що можете порекомендувати? По вкладишам, вибирав між феноксом, фінвалом, вебером і холою ( масло).
 14. Карбюратор комплектний, з машиною із заводу? Жиклери на ремкомплектах не змінювалися? Різьби всі цілі? Бронь до вияснення.
 • return_links($n); ?>