ВОВ@Н

Участник
 • Публикаций

  3 372
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Победитель дней

  8
 • Отзывы

  N/A

ВОВ@Н стал победителем дня 13 февраля

ВОВ@Н имел наиболее популярный контент!

Репутация

84 Доверенный

Social Info

10 Подписчиков

Информация о ВОВ@Н

 • День рождения 15.05.1984

Информация

 • Автомобиль
  ВАЗ 2108
 • Пол
  Мужчина
 • Город
  м.Іллінці, Вінницька обл.

Контакты

 • Сайт
  http://
 • ICQ
  0

Посетители профиля

5 489 просмотров профиля
 1. Мій ВАЗик 2108

  А як ходять підшипники SKF? Ост на сайті Автоклад колись купував масло і знайшов підшипники як іможуть встановлюватися на ВАЗ Підшипник маточини комплект SKF VKBA 1307 | Ціна: 424 грн - www.autoklad.ua Також є аналоги Підшипник маточини FLENNOR FR891547 | Ціна: 322 грн - www.autoklad.ua Підшипник маточини комплект MOOG LA-WB-11604 | Ціна: 393 грн - www.autoklad.ua Підшипник MAPCO 26081 | Ціна: 298 грн - www.autoklad.ua
 2. Мій ВАЗик 2108

  Того року весною брав передній підшипник Фінвал за 162 грн. пробіг більше 10 000 і все добре, враховуючи наші подовбані дороги. Ні ціни на ЗП приємлімі, наприклад деякі позиції мають таку ж вартість як і у нашим місцевих магазинах, а може й дешевше, але якщо врахувати ціну доставки 40-50 грн, то вигідніше купити по місцю. Доречі якщо брати сайт ЗП, то підшипники якого виробника можна там купувати. Цікавить і задні і на майбутнє передні.
 3. Мій ВАЗик 2108

  Родичу того літа на 2108 поставили 2 таких. Один на зад і один на перед і бігають без шуму і люфту. У мене спереду стоять Фінвайли, а це думав спробувати щось інше, от і спробував. А ціна на Деталях на такий підшипник вообще космос, то хочте сказати якщо він коштує півтисячі то можна не попасти на підробку?
 4. Мій ВАЗик 2108

  Короче покищо покатаюся, якщо люфт буде збільшуватися, то тоді заміню.
 5. Мій ВАЗик 2108

  Їздив на СТО, гайку підтягнули але не багато, люфт остався таким самим, короче брак підшипника. А не можна підшипник зняти і чуть наждачкою торцанути одну із внутрішніх обойм? Чи якщо я зніму підшипник то його можна буде тільки виникути?
 6. Мій ВАЗик 2108

  Не 100% варіант, але можна зажати рейку і проїхатись послухати.
 7. Мій ВАЗик 2108

  Підшипник в ступицю зайшов туго, так само туго зайшов і на цапфу (ось), так що я не думаю що проблема в ступиці. У мене тещ буває щось стукало коли повертати вліво, і теж здається, що наче спереду. Я вже стойки (вкладиші), шарові, пружини міняв місцями тк той стук і буває проявляється. А це хотів провірити чи пропав гул і заодно може при заміні підшипника пропав той стукіт з правої сторони, але погода насипала снігу і не має де провірити.
 8. Мій ВАЗик 2108

  Замінив підшипник. Все робиться просто якщо є підходящі зйомники. Цей важить 5-6 кг ще радянських часів, можна зняти навіть з колесом При знятті ступиці шарики повисипалися, а обойми синюватого кольору, ну і смазки там майже не було. При знятті внутрішня обойма залишилась на цапфі, легенько підірвав зубилом, а далі знову 3-х лапим зйомником (але краще для такого діла 2-х лапий) Вибив підшипник підходящою проставкою, все протер і змастив у середині ступиці і почав запресовувти за допомогою тісків, зайшов туго. Потім допресував за допомогою старого підшипника Далі через трубу набив ступицю на цапфу і затягнув гайку скільки міг. Тепер про "МІНУСИ". Оказується на ступиці має бути захисне металеве кільце, це я вже взнав потім, коли зібрав все на місце, у мене його не було. Чим це грозить підшипнику? Рукою чуствується малюсінький люфт у підшипнику, грішу на те що не дотягнув підшипник, сьогодні поїду на СТО. Але про недотяжку підшипника моло віриться, мабуть попався брак. У неділю не втримав двері і вітром відломало кронштейн огранічітеля відкривання дверей, той що на стойці. Такий купити десь можна?
 9. Мій ВАЗик 2108

  Зривли гайку мені воротком 3/4, підтягнув скільки міг воротком 1/2, завтра підїду на СТО щоб дожали 3/4, бо є малюсінький люфт підшипника, грішу що не дотягнута гайка.
 10. Мій ВАЗик 2108

  Я теж хотів купити під трубу, але хотів 30х32, щоб для ступиць і для КПП але були тільки на 27х30, тим паче у мене є головки 30 і 32 тож купив тільки вороток. Доречі підшипник замінив, звіт пізніше. А вороток на свої 100 грн відпрацював на «5», коли зажимав гайку то надів трубу десь 1 метр,то аж труба гнулась, а вороток в порядку.
 11. Мій ВАЗик 2108

  З гайками розібрався, все таки на 30. Продавець магазину продав мені не ту гайку. Під'їхав на СТО зірвали мені гайку на ступиці. Якщо получиться то ввечері буду міняти підшипник. Купив ось такий вороток Інтертул 1/2 - 25 см 100 грн, і плоскогубці для зняття колець теж Інтертул - 60 грн.
 12. Мій ВАЗик 2108

  Блін яка там гайка стоїть? В одному магазині дають під головку на 30, в іншому на 27 кажись. Я прикладав ту гайку, яку купив із підшипником то вона наче на 27, але накрутити не міг бо не відкрутив старої, яка на 30.
 13. Мій ВАЗик 2108

  Та понятно. Я його не міняв ні разу відколи купив авто, а це 2009 рік, за рік наїздюю 10 тис.км, тобто він пройшов уже 90 тис, а коли його міняли і чи міняли взагалі я не знаю, коли зніму треба заради інтересу глянути, що за виробник.
 14. Мій ВАЗик 2108

  Короче прийшов пізно з роботи, поміняти підшипник вже не було часу, проте піддомкратив заднє праве колесо і покрутив його то добре чути як гуде підшипник і люфт відчувається руками. Так що міняти треба по любому. Пробував зірвати гайку, то погнув тільки воротка, завтра поїду на СТО, щоб зірвали гайку нормальним воротком. Зняв відео про звук мого підшипника Гул заднього підшипника 2108 - YouTube
 15. Мій ВАЗик 2108

  Коли вхожу на швидкості у ЛІВИЙ поворот машина нахиляється на праву сторону, нагружаються праві колеса і чути гул, коли вхожу в ПРАВИЙ— машина нахиляєтьчя наліву сторону — гул пропалає взагалі.
 • return_links($n); ?>