ВОВ@Н

Участник
 • Публикаций

  3 768
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Победитель дней

  13
 • Отзывы

  N/A

ВОВ@Н стал победителем дня 10 ноября

ВОВ@Н имел наиболее популярный контент!

Репутация

121 Доверенный

Social Info

10 Подписчиков

Информация о ВОВ@Н

 • День рождения 15.05.1984

Информация

 • Автомобиль
  ВАЗ 2108
 • Пол
  Мужчина
 • Город
  м.Іллінці, Вінницька обл.

Контакты

 • Сайт
  http://
 • ICQ
  0

Посетители профиля

6 244 просмотра профиля
 1. ВОВ@Н

  Мій ВАЗик 2108

  Вчора вже перзув на зимню резину. Замінив підшипники в генераторі і ремінь. На днях має бути регулювання клапанів після заміни прокладки ГБЦ і сальніків клапанів. Просто фото
 2. ВОВ@Н

  Мій ВАЗик 2108

  Дякую. Правильний да, а от хороший був зразу, тепер наче й цього мало. Як сідаю у робочу 2107 то наче без світла їду.
 3. ВОВ@Н

  Мій ВАЗик 2108

  Фари мої старі. Складав сам. Вже пару тижнів їздю в одній фарі 4300 в іншій 5000 , то особо різниці в мокру погоду не помітив.
 4. ВОВ@Н

  Мій ВАЗик 2108

  Десь місяць назад, одного чудового ранку їду на роботу і бачу: авто втрачає оберти і заглохло. Завів - заглохло. Перейшов на бензин - завелась але працює якось дивно, дивлюсь в зеркало, а ззаду стіна білого диму, вийшов і вже по запаху зрозумів, що то тосол. Завів знову, працює наче нормально, перейшов на газ - теж нормально. Їду далі і бачу що температура росте надто швидко. Відкрив капоот - розширювальний бачок як м'яч круглий. Вмикнув карсон (в мене виведена кнопка) і пічку на максимум і поїав помаленько далі. Вже через дві години після прибуття намісце , коли мотор вихолов трохи, думаю викручу свічки подивлюся в якому циліндрі проблема. Перша свічка - є. Вона вся чорна і мокра. Підвів поршень у ВМТ і у виборках на ньому видно що є певна кількість тосолу Так я їздив ще два дні, правда тосолу долив мабуть літрів 5 - 6. Потім домовився з майстром, щоб він глянув, що й до чого. На свою ГБЦ 1,3 я не дуже й розрарховув, бо знав що сідла там уже підсаджені. Тому взяв із собою запасну 1,5. Її правда теж треба робити (шліфанути, замінити клапа, сальніки і т.д.). але навсяк випадок кинув у багажник. Майже через добу майстер звонить і каже так і так, мою ГБЦ 1,3 капітально робити не доцільно, бо там сідлам вже кінець майже, плюс її треба шліфувати і т.д. але й запасну (1,5) робити вийде не дешево і трохи більше почасу. Згодився на мінімальний ремонт, тільки аби до літа дотягнути. Бо планую робити вже увесь мотор. Замінили пару клапанів, притерли, сальніки і напрявляйки. Поставили нову прокладку і зібрали. Коли приїхав по машину, то роботу мотора не впізнав - оберти ХХ 800-850, а мотор як вкопаний, ніякої вібрації. До ремонту на ХХ 950-1000 ним потрушувало. Довольний забрав авто і поїхав. Доречі навіть впав жор масла. Ще тисяча кілометрів і поїду на регулювання клапанів. Днями застукав правий рульовий накінечник. Купував того року, брав фірму ВІС, пробіг на них став десь 10 тисяч, але наших доріг вони не витримали. Зразу замінив парою, фірми Белебей. 300 грн. Також по ходу були замінені шарові на ТРЕК, які лежали вже з-пів року, але ніяк руки не доходили. Розвал 150 грн і я знову на колесах. Доречі про колеса, мабуть треба вже перезуватися на зиму, бо температура не особо тепла, а їздю багато.
 5. ВОВ@Н

  Мій ВАЗик 2108

  Так, щось я запустив свій бортовик. За даний період дещо змінилося в авто. 1) встановлені білінзи + ксенон + квадро АГ 2) ремонт ГБЦ 3) заміна рульових накінечників і заодно шарових. До цього, машинка звозила мене на море (Затока) без всяких проблем і питань. По приїзду з моря зрозусів що світло в мене не дуже і вирішено встановляти білінзи із ксеноном По недосвідченості у роботі і структурі лінз взяв фірму Циклон. Вже коли все встановив, то мені казали що дані лінзи "Г...МНО" і т.д. Хоча проти мого стокового світла білінзи світять краще, да правда трішки не витсачає дального світла, на галогені він бив вдалину зібраним пучком, а дальній на лінзі якось губиться вдалині, особливо коли перед тобою нема якоїсь перешколи (дерева, будівлі, машини). Строга СТГ теж і радує і не дуже. На галогенних фарах вище СТГ була невеличка засвітка, яка дозволяла розгледіти на ближньому світлі знаки, людей і т.д. Зараз при строгій СТГ від лінзи видно людей тільки по коліна, а вище стає видно якщо під'їхати ближче. Хоча з часом вже наче звик. порівняння фари з лінзою і сток Світло ксенон Н1 35W 4300К, скло поліроване тільки круг світло глазок світло в гаражі (правда ще не настроєне) ближнє дальнє Потім купив одну лампочку на 5000К, щоб побачити різницю. Купив ось таку Світло такої лампи мене порадувало. Стало трохи краще як на ближньому так і на дальньому. Світить трішки білішим. Зліва 4300 справа 5000 звичайно телефон того всього не передає, але кажись зрозуміло фото фари з близька 4300К 5000К Фото на дорозі якщо придивитися, то видно, що свтілова пляма від 5000 більша і ширша, а 4300 якось світить просто прямо. АГ вивів на окрему кнопку, щоб виконували роль ДХО. Підключив у розрив провода підігріва заднього скла, воно у мене всеодно там не працює. Тепер АГ підключені через реле і на приборах коли ввімкнене запалення світить індикатор правда підігріву заднього скла. Ще хочу зробити, щоб при миганні дальнім також мигали протитуманки. Далі буде...
 6. ВОВ@Н

  2108-товарища АКА!

  Мда, від душі написав. Покажи світлодіодний комплект.
 7. Чо зразу болгаркою і голову напополам. В товариша є шліфмашинка, така як на шиномонтажах, нею підлізти до клапана я думаю можна. У мене є ще одна ГБЦ, але покищо немає часу і фінансів її ремонтувати. Тому й хочу на ГБЦ яка стоїть на машині і їздить, торцанути або клапан, або стаканчик, щоб можна було поставити грубшу гайбу.
 8. Блін, стаканчика мабуть легше буде на 0,5 мм зняти, тим паче 3 стаканчики б/у у мене є. Чи б/у стаканчики не можна ставити?
 9. А можливо чимось підлізти до клапана і торцанути його, щоб не знімати ГБЦ?
 10. А можна стаканчика пильнути (зняти фаску) десь на 0,5 мм, щоб щайба не висчкочила і щоб кулачок не діставав до стаканчика?
 11. А якщо стаканчик пильнути трохи, тільки щоб шайба не випадала, зняти тільки фаску на ньому? Да, і зазори у мене на впуск стоять 0,25 , на випуск 0,35. Нормально, чи впуск зробити на 0,20?
 12. На скільки це критично (див. фото). Шайба вже на стільки тонка, що вона мені здається нижче стаканчика, щерез що кулачок розпредвалу чиркає вже по стаканчику, хоча стаканчик наче не покоцаний. 4—й клапан.
 13. На скільки це критично (див. фото). Шайба вже на стільки тонка, що вона мені здається нижче стаканчика, щерез що кулачок розпредвалу чиркає вже по стаканчику, хоча стаканчик наче не покоцаний. 4—й клапан.
 14. ВОВ@Н

  Куплю стрілку приборів 2109

  Купив. Закривайте.
 15. ВОВ@Н

  Куплю стрілку приборів 2109

  Куплю або прийму в дарунок стрілку температури, приборів 2109 висока панель. Звоніть пишіть вайбер 0977229464