ВОВ@Н

Участник
 • Публикаций

  3 901
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Победитель дней

  24

ВОВ@Н стал победителем дня 29 апреля

ВОВ@Н имел наиболее популярный контент!

Репутация

160 Доверенный

Информация о ВОВ@Н

 • День рождения 15.05.1984

Информация

 • Автомобиль
  ВАЗ 2108
 • Пол
  Мужчина
 • Город
  м.Іллінці, Вінницька обл.

Контакты

 • Сайт
  http://
 • ICQ
  0

Посетители профиля

6 590 просмотров профиля
 1. Вчора зібрав той КОЛХОЗ. Проїхав майже 200 км, мотор як робив так і робить, зато тепер з'явився запас в зазорах і поставив грубші шайби.
 2. Ага. Я поставив синю діодну лампочку, то ще краще стало
 3. Сточив стаканчик в середині на 0,2 мм за допомогою ось такої насадки на дрель Було так Вийшло так На днях спробую встановити, бо вже щуп на випускному клапані навіть 0,3 не лізе
 4. Я вже дочекаюся кінця навчального року, (бо машину треба на кожен день, щоб возити дитину в школу), тай тоді буду знімати ГБЦ, щоб замінити клапана і т.д., бо я був підібрав найтонший стаканчик (були у мене в запасі), щоб можна було поставити грубшу шайбу, але за майже 4000 км зазор всеодно трохи зменшується, мабуть клапан потрохи сідає в гнізні. Так що торцовка якщо поможе то не надовго.
 5. Докатка-костиль на 14. На 4 отвори. Підходить на ваз, де і лежала майже рік в багажнику в якості запаски, але на авто тільки примірялася. Підходить в кого стоїть ГБО і малий багажник 2108 і т.д. 0977229464 Відправлю Новою поштою
 6. Встановив ручку перемикання пічки від Пріори.
 7. Шланги всі пластикові, дякую попередньому власнику. Вчора здох стартер. Вийшов з роботи, завів нормально, приїхав до магазину, і більше він не круте. Перемикав болти напряму, ледь іскрить. Завели з толкача. В гаражі вже поставив другий запасний стартер, а цей розберу гляну, може щоткам прийшов кінець.
 8. Замінив сьогодні газові фільтра. За 10 тис. мусору немає взагалі Ну і старий фільт, на вигляд як новий. Заправка оказується у нас в місті хороша.
 9. Купив я провід з фішкою який йде від колби баку до стрілки і реле бензонасоса і ще така фігнюшка яка ставиться в колбі Фігнюшка ця не підходить бо у мене вона є одним суцільним з верхньою частиною колби і не знімається. Підключив провід, результат той що був - вмикаю запалення показує одну кількість палива, заводжу і їду стрілка падає потихеньку на якусь певну кількість.
 10. Встановив "самца" фаркоп А ще переніс кнопку газу, бо там де вона стояла, якось було не зручно Коли полірую чи протираю панель то кожен раз зачіплююсь за неї. Тепер в більш схованому місці, обзор добрий, бо знаходиться майже на рівні приборів.