moss777

Участник
 • Публикаций

  52
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

0 Обычный

Информация о moss777

 • День рождения 30.07.1985

Информация

 • Автомобиль
  ВАЗ 21099
 • Пол
  Мужчина
 • Город
  Львів

Контакты

 • Сайт
  http://
 • ICQ
  0

Посетители профиля

1 081 просмотр профиля
 • Zvir

 1. moss777

  Pioneer pi-903 gps

  Всім доброго дня. От приглядаюся до апарату PIONEER PI-903 GPS. Чи варто його брати? які проблеми можуть з ним виникнути? чи обмежитися чимось простішим (без виїзного екрану)
 2. Всім доброго дня. Питаннячко таке: Хто і як закріплює поліки щоб не скользили, в мене на 21099 лежать звичайні гумові в кліточку і вони дуже гарно йорзають по коврі і особливо у задніх пасажирів завжди засунуті під передню сідуху і все болото залишається на коврі, Підскажіть як грамотно закріпити передні і задні поліки щоб не скользили і щоб було зручно швиденько з них вирясати сміття. (купляти їнши покищо не планую...)
 3. Всім добрий вечір! Порадіте як правильно організувати прядок у багжнику 21099... 1,5 р. поставив газ і таблетку замість балона, бо він не ставав так як стоїть "телик" (укріплювач кузова), і тепер запаска лежить між сканами і ящик з інструментами ну і місця залишилося досить мало... Де краще можна присобачити вогнегасник, гідравлічний домкрат,насос, знак аварійної зупинки....???? щоб це все не лежало у ящику з інструментими... Може є якісь підходящі органайзери??? Чекаю на ваші поради....
 4. Хлопаки, ніби знайшов причину....! Методом спроб та помилок і "научного тику" проблема була знайдена у ДМРВ (датчик який стоїть за повітряним фільтром). Поміняв датчик у машинка побігла...!
 5. Вибачаюсь що давго не писав, прихворів торошки... І так: установка "TOMASETO" Італія (так написано в акті), клапана тиждень назад регулював, на рахунок лямбди - незнаю.... як її провірити? А щодо гарантії.... ті хлопці, які мені ставили, щось сильно нервові стали і борзі... Я до них звичайно що поїду, але спершу хочу інші варіанти перевірити, щоб вони мене знов не посилали по-одному датчику міняти... Так що пробую шукати відповіді тут на форумі.
 6. Справа така: поставив ГБО в травні, 4-те покоління Італія, машинка 21099 інж, . десь до середини осені машинка їздила нормально , тільки фільтри міняв... Потім спочатку почалися плавати холості обороти на газі (на бензі ніби все добре...) і машинка стала сильно тупити, при розгоні легенько подьоргуватися, на ходу коли скидую передачу на нейтральне може і заглохнути.... пропав ривок на 2-3-іх пердачах, і бортовик почав видавати помилку "Р0171- СИСТЕМА СЛИШКОМ БЕДНАЯ", Їздив до хлопців в яких ставив ГБО, вони підключили ноутбук, подивилися настройки, сказали що по їхній частині все нормально і
 7. Почав загорятися CHEK. бОРТОВИКом знімаю майще одразу знов загоряється, показує- "Ошибка P0325 неисправность датчика детонации, обрыв цепи" Що це за помилка?,чи причина у датчику? чи його заміна допоможе? чи немає якигось нюансів, настройок при його заміні? Як правильно продзвонити саму проводку яка іде на той датчик???
 8. Вистав фотки з сабом у полці... Я щось тоже собі таке мудрую
 9. +1, я обовязково 1-ого і 2-ого буду вмикати ближнє, добре що наше ДАІ про дітей памятає...!!!!!
 10. Здоров! Чи є в тебе і ск. коштує нижня распорка підвіски АВТОПРОДУКТ або ТЕХНОМАСТЕР для 21099...
 11. Є якась між ними якась технічна різниця різниця? Чи різниця просто в бренді?....
 12. Привіт! Мене цікавить Усилитель щитка передка 2108-2115 техномастер. Чи є така штука в тебе і скільки коштує?