NORBY

Mодератор
  • Публикаций

    3 575
  • Зарегистрирован

  • Посещение

  • Победитель дней

    51
  • Отзывы

    N/A

Весь контент NORBY

  1. NORBY

    Rally Sweden

  2. NORBY

    Rally Sweden

  3. NORBY

    Rally Sweden

    TORSBY SPRINT (SPECIALSTAGE) (2.8 KM) STAGE POS # DRIVER TIME DIFF PREV DIFF 1ST 1. 11 T. NEUVILLE 1:56.8 2. 4 E. LAPPI 1:57.7 +0.9 +0.9 3. 89 A. MIKKELSEN 1:58.1 +0.4 +1.3 4. 46 J. HUTTUNEN 1:58.9 +0.8 +2.1 5. 1 S. OGIER 1:59.0 +0.1 +2.2 6. 19 S. LOEB 1:59.3 +0.3 +2.5 7. 33 E. EVANS 1:59.5 +0.2 +2.7 8. 5 K. MEEKE 2:00.0 +0.5 +3.2 9. 8 O. TÄNAK 2:00.0 +3.2 10. 10 J. LATVALA 2:00.8 +0.8 +4.0 11. 7 P. TIDEMAND 2:01.0 +0.2 +4.2 12. 25 K. ROVANPERÄ 2:01.2 +0.2 +4.4 13. 47 J. KRISTOFFERSSON 2:01.5 +0.3 +4.7 14. 21 M. OSTBERG 2:01.7 +0.2 +4.9 15. 44 N. GRYAZIN 2:03.2 +1.5 +6.4 16. 34 G. GREENSMITH 2:03.2 +6.4 17. 43 H. SOLBERG 2:03.6 +0.4 +6.8 18. 48 E. LINDHOLM 2:04.1 +0.5 +7.3 19. 92 J. TUOHINO 2:04.6 +0.5 +7.8 20. 26 E. PIETARINEN 2:05.7 +1.1 +8.9 OVERALL POS # DRIVER TIME DIFF PREV DIFF 1ST 1. 8 O. TÄNAK 2:19:31.7 2. 89 A. MIKKELSEN 2:20:26.2 +54.5 +54.5 3. 4 E. LAPPI 2:20:26.2 +54.5 4. 11 T. NEUVILLE 2:20:28.5 +2.3 +56.8 5. 33 E. EVANS 2:20:40.4 +11.9 +1:08.7 6. 5 K. MEEKE 2:21:08.2 +27.8 +1:36.5 7. 19 S. LOEB 2:21:09.8 +1.6 +1:38.1 8. 7 P. TIDEMAND 2:22:39.7 +1:29.9 +3:08.0 9. 46 J. HUTTUNEN 2:25:07.1 +2:27.4 +5:35.4 10. 48 E. LINDHOLM 2:26:27.3 +1:20.2 +6:55.6 11. 21 M. OSTBERG 2:26:28.5 +1.2 +6:56.8 12. 92 J. TUOHINO 2:26:49.0 +20.5 +7:17.3 13. 45 E. BERGKVIST 2:26:56.3 +7.3 +7:24.6 14. 47 J. KRISTOFFERSSON 2:27:13.2 +16.9 +7:41.5 15. 44 N. GRYAZIN 2:27:29.1 +15.9 +7:57.4 16. 42 O. VEIBY 2:27:55.1 +26.0 +8:23.4 17. 43 H. SOLBERG 2:28:27.5 +32.4 +8:55.8 18. 93 E. BRYNILDSEN 2:29:08.1 +40.6 +9:36.4 19. 25 K. ROVANPERÄ 2:29:50.3 +42.2 +10:18.6 20. 41 T. KATSUTA 2:29:54.2 +3.9 +10:22.5
  4. NORBY

    Rally Sweden

    SUPER SPECIAL STAGE KARLSTAD 2 (HEADTOHEADSUPERSPECIALSTAGE) (1.9 KM) STAGE POS # DRIVER TIME DIFF PREV DIFF 1ST 1. 8 O. TÄNAK 1:36.0 2. 4 E. LAPPI 1:36.6 +0.6 +0.6 3. 1 S. OGIER 1:37.0 +0.4 +1.0 4. 11 T. NEUVILLE 1:37.2 +0.2 +1.2 5. 46 J. HUTTUNEN 1:37.4 +0.2 +1.4 6. 5 K. MEEKE 1:37.5 +0.1 +1.5 7. 89 A. MIKKELSEN 1:38.1 +0.6 +2.1 8. 25 K. ROVANPERÄ 1:38.5 +0.4 +2.5 9. 33 E. EVANS 1:38.5 +2.5 10. 10 J. LATVALA 1:38.9 +0.4 +2.9 11. 68 M. GRÖNHOLM 1:39.0 +0.1 +3.0 12. 42 O. VEIBY 1:39.2 +0.2 +3.2 13. 7 P. TIDEMAND 1:39.3 +0.1 +3.3 14. 19 S. LOEB 1:39.3 +3.3 15. 21 M. OSTBERG 1:39.3 +3.3 16. 35 L. PIENIAZEK 1:40.7 +1.4 +4.7 17. 48 E. LINDHOLM 1:40.9 +0.2 +4.9 18. 92 J. TUOHINO 1:41.0 +0.1 +5.0 19. 34 G. GREENSMITH 1:41.8 +0.8 +5.8 20. 26 E. PIETARINEN 1:41.9 +0.1 +5.9
  5. NORBY

    Rally Sweden

    Гронхольм втратив гальма. Надіюсь прокачають і поїде далі. VARGÅSEN 2 (SPECIALSTAGE) (14.21 KM) STAGE POS # DRIVER TIME DIFF PREV DIFF 1ST 1. 1 S. OGIER 8:20.1 2. 11 T. NEUVILLE 8:21.7 +1.6 +1.6 3. 33 E. EVANS 8:22.1 +0.4 +2.0 4. 4 E. LAPPI 8:22.3 +0.2 +2.2 5. 19 S. LOEB 8:23.1 +0.8 +3.0 6. 8 O. TÄNAK 8:24.8 +1.7 +4.7 7. 89 A. MIKKELSEN 8:27.4 +2.6 +7.3 8. 7 P. TIDEMAND 8:28.0 +0.6 +7.9 9. 5 K. MEEKE 8:29.1 +1.1 +9.0 10. 25 K. ROVANPERÄ 8:37.2 +8.1 +17.1 11. 92 J. TUOHINO 8:38.5 +1.3 +18.4 12. 21 M. OSTBERG 8:42.6 +4.1 +22.5 13. 37 L. BERTELLI 8:46.1 +3.5 +26.0 14. 34 G. GREENSMITH 8:48.2 +2.1 +28.1 15. 68 M. GRÖNHOLM 8:53.0 +4.8 +32.9 16. 3 T. SUNINEN 9:02.4 +9.4 +42.3 17. 26 E. PIETARINEN 9:26.3 +23.9 +1:06.2 18. 10 J. LATVALA 12:43.9 +3:17.6 +4:23.8 OVERALL POS # DRIVER TIME DIFF PREV DIFF 1ST 1. 8 O. TÄNAK 2:15:55.7 2. 89 A. MIKKELSEN 2:16:50.0 +54.3 +54.3 3. 4 E. LAPPI 2:16:51.9 +1.9 +56.2 4. 11 T. NEUVILLE 2:16:54.5 +2.6 +58.8 5. 33 E. EVANS 2:17:02.4 +7.9 +1:06.7 6. 5 K. MEEKE 2:17:30.7 +28.3 +1:35.0 7. 19 S. LOEB 2:17:31.2 +0.5 +1:35.5 8. 3 T. SUNINEN 2:18:12.6 +41.4 +2:16.9 9. 7 P. TIDEMAND 2:18:59.4 +46.8 +3:03.7 10. 42 O. VEIBY 2:21:14.0 +2:14.6 +5:18.3 11. 21 M. OSTBERG 2:22:47.5 +1:33.5 +6:51.8 12. 92 J. TUOHINO 2:23:03.4 +15.9 +7:07.7 13. 47 J. KRISTOFFERSSON 2:23:29.7 +26.3 +7:34.0 14. 25 K. ROVANPERÄ 2:26:10.6 +2:40.9 +10:14.9 15. 34 G. GREENSMITH 2:27:03.4 +52.8 +11:07.7 16. 37 L. BERTELLI 2:27:38.3 +34.9 +11:42.6 17. 26 E. PIETARINEN 2:28:59.9 +1:21.6 +13:04.2 18. 10 J. LATVALA 2:30:41.3 +1:41.4 +14:45.6 19. 1 S. OGIER 2:39:41.4 +9:00.1 +23:45.7 20. 68 M. GRÖNHOLM 2:55:23.8 +15:42.4 +39:28.1
  6. NORBY

    Rally Sweden

    RÄMMEN 1 (SPECIALSTAGE) (23.13 KM) STAGE POS # DRIVER TIME DIFF PREV DIFF 1ST 1. 10 J. LATVALA 11:23.1 2. 8 O. TÄNAK 11:28.3 +5.2 +5.2 3. 1 S. OGIER 11:28.9 +0.6 +5.8 4. 3 T. SUNINEN 11:32.1 +3.2 +9.0 5. 5 K. MEEKE 11:32.4 +0.3 +9.3 6. 11 T. NEUVILLE 11:33.0 +0.6 +9.9 7. 89 A. MIKKELSEN 11:34.4 +1.4 +11.3 8. 33 E. EVANS 11:34.9 +0.5 +11.8 9. 4 E. LAPPI 11:35.6 +0.7 +12.5 10. 19 S. LOEB 11:39.9 +4.3 +16.8 11. 68 M. GRÖNHOLM 11:48.5 +8.6 +25.4 12. 7 P. TIDEMAND 11:51.3 +2.8 +28.2 13. 42 O. VEIBY 12:00.0 +8.7 +36.9 14. 25 K. ROVANPERÄ 12:02.8 +2.8 +39.7 15. 92 J. TUOHINO 12:02.9 +0.1 +39.8 16. 46 J. HUTTUNEN 12:03.8 +0.9 +40.7 17. 47 J. KRISTOFFERSSON 12:06.4 +2.6 +43.3 18. 48 E. LINDHOLM 12:06.8 +0.4 +43.7 19. 26 E. PIETARINEN 12:06.9 +0.1 +43.8 20. 37 L. BERTELLI 12:08.2 +1.3 +45.1 HAGFORS 1 (SPECIALSTAGE) (23.4 KM) STAGE POS # DRIVER TIME DIFF PREV DIFF 1ST 1. 1 S. OGIER 12:33.1 2. 8 O. TÄNAK 12:35.0 +1.9 +1.9 3. 11 T. NEUVILLE 12:38.5 +3.5 +5.4 4. 5 K. MEEKE 12:40.4 +1.9 +7.3 5. 10 J. LATVALA 12:41.5 +1.1 +8.4 6. 4 E. LAPPI 12:42.3 +0.8 +9.2 7. 89 A. MIKKELSEN 12:47.3 +5.0 +14.2 8. 33 E. EVANS 12:50.8 +3.5 +17.7 9. 19 S. LOEB 12:52.8 +2.0 +19.7 10. 68 M. GRÖNHOLM 12:55.6 +2.8 +22.5 11. 7 P. TIDEMAND 13:05.2 +9.6 +32.1 12. 46 J. HUTTUNEN 13:09.4 +4.2 +36.3 13. 92 J. TUOHINO 13:09.5 +0.1 +36.4 14. 47 J. KRISTOFFERSSON 13:10.7 +1.2 +37.6 15. 25 K. ROVANPERÄ 13:11.8 +1.1 +38.7 16. 42 O. VEIBY 13:15.1 +3.3 +42.0 17. 21 M. OSTBERG 13:15.7 +0.6 +42.6 18. 48 E. LINDHOLM 13:18.2 +2.5 +45.1 19. 45 E. BERGKVIST 13:18.9 +0.7 +45.8 20. 37 L. BERTELLI 13:21.5 +2.6 +48.4 VARGÅSEN 1 (SPECIALSTAGE) (14.21 KM) STAGE POS # DRIVER TIME DIFF PREV DIFF 1ST 1. 1 S. OGIER 8:14.9 2. 11 T. NEUVILLE 8:15.0 +0.1 +0.1 3. 3 T. SUNINEN 8:17.3 +2.3 +2.4 4. 5 K. MEEKE 8:20.3 +3.0 +5.4 5. 4 E. LAPPI 8:20.3 +5.4 6. 19 S. LOEB 8:21.0 +0.7 +6.1 7. 89 A. MIKKELSEN 8:21.7 +0.7 +6.8 8. 10 J. LATVALA 8:22.0 +0.3 +7.1 9. 8 O. TÄNAK 8:22.1 +0.1 +7.2 10. 33 E. EVANS 8:23.8 +1.7 +8.9 11. 7 P. TIDEMAND 8:24.9 +1.1 +10.0 12. 68 M. GRÖNHOLM 8:31.3 +6.4 +16.4 13. 42 O. VEIBY 8:32.2 +0.9 +17.3 14. 25 K. ROVANPERÄ 8:32.4 +0.2 +17.5 15. 47 J. KRISTOFFERSSON 8:33.0 +0.6 +18.1 16. 46 J. HUTTUNEN 8:34.2 +1.2 +19.3 17. 21 M. OSTBERG 8:39.0 +4.8 +24.1 18. 41 T. KATSUTA 8:39.6 +0.6 +24.7 19. 48 E. LINDHOLM 8:40.2 +0.6 +25.3 20. 92 J. TUOHINO 8:40.5 +0.3 +25.6 OVERALL POS # DRIVER TIME DIFF PREV DIFF 1ST 1. 8 O. TÄNAK 1:43:32.7 2. 89 A. MIKKELSEN 1:44:06.5 +33.8 +33.8 3. 33 E. EVANS 1:44:23.4 +16.9 +50.7 4. 11 T. NEUVILLE 1:44:24.5 +1.1 +51.8 5. 4 E. LAPPI 1:44:25.5 +1.0 +52.8 6. 5 K. MEEKE 1:44:31.5 +6.0 +58.8 7. 19 S. LOEB 1:44:47.8 +16.3 +1:15.1 8. 3 T. SUNINEN 1:44:56.8 +9.0 +1:24.1 9. 7 P. TIDEMAND 1:45:51.1 +54.3 +2:18.4 10. 42 O. VEIBY 1:47:32.3 +1:41.2 +3:59.6 11. 47 J. KRISTOFFERSSON 1:47:59.6 +27.3 +4:26.9 12. 46 J. HUTTUNEN 1:48:00.7 +1.1 +4:28.0 13. 21 M. OSTBERG 1:48:35.8 +35.1 +5:03.1 14. 48 E. LINDHOLM 1:48:47.1 +11.3 +5:14.4 15. 45 E. BERGKVIST 1:48:58.5 +11.4 +5:25.8 16. 92 J. TUOHINO 1:49:11.4 +12.9 +5:38.7 17. 44 N. GRYAZIN 1:49:23.4 +12.0 +5:50.7 18. 25 K. ROVANPERÄ 1:49:48.5 +25.1 +6:15.8 19. 93 E. BRYNILDSEN 1:49:59.3 +10.8 +6:26.6 20. 43 H. SOLBERG 1:50:23.1 +23.8 +6:50.4 RÄMMEN 2 (SPECIALSTAGE) (23.13 KM) STAGE POS # DRIVER TIME DIFF PREV DIFF 1ST 1. 8 O. TÄNAK 11:21.4 2. 4 E. LAPPI 11:23.5 +2.1 +2.1 3. 3 T. SUNINEN 11:26.4 +2.9 +5.0 4. 33 E. EVANS 11:27.2 +0.8 +5.8 5. 89 A. MIKKELSEN 11:28.0 +0.8 +6.6 6. 11 T. NEUVILLE 11:29.1 +1.1 +7.7 7. 1 S. OGIER 11:30.4 +1.3 +9.0 8. 5 K. MEEKE 11:33.4 +3.0 +12.0 9. 19 S. LOEB 11:36.1 +2.7 +14.7 10. 10 J. LATVALA 11:38.6 +2.5 +17.2 11. 7 P. TIDEMAND 11:41.7 +3.1 +20.3 12. 25 K. ROVANPERÄ 11:48.2 +6.5 +26.8 13. 42 O. VEIBY 11:49.8 +1.6 +28.4 14. 48 E. LINDHOLM 11:52.9 +3.1 +31.5 15. 46 J. HUTTUNEN 11:53.3 +0.4 +31.9 16. 44 N. GRYAZIN 11:55.3 +2.0 +33.9 17. 92 J. TUOHINO 11:57.6 +2.3 +36.2 18. 93 E. BRYNILDSEN 11:58.4 +0.8 +37.0 19. 45 E. BERGKVIST 12:00.3 +1.9 +38.9 20. 41 T. KATSUTA 12:00.6 +0.3 +39.2 21. 21 M. OSTBERG 12:01.2 +0.6 +39.8 22. 26 E. PIETARINEN 12:02.4 +1.2 +41.0 23. 50 P. FLODIN 12:03.0 +0.6 +41.6 24. 68 M. GRÖNHOLM 12:03.4 +0.4 +42.0 25. 43 H. SOLBERG 12:09.2 +5.8 +47.8 HAGFORS 2 (SPECIALSTAGE) (23.4 KM) STAGE POS # DRIVER TIME DIFF PREV DIFF 1ST 1. 8 O. TÄNAK 12:36.8 2. 11 T. NEUVILLE 12:39.2 +2.4 +2.4 3. 4 E. LAPPI 12:40.6 +1.4 +3.8 4. 19 S. LOEB 12:44.2 +3.6 +7.4 5. 1 S. OGIER 12:45.9 +1.7 +9.1 6. 3 T. SUNINEN 12:47.0 +1.1 +10.2 7. 89 A. MIKKELSEN 12:48.1 +1.1 +11.3 8. 33 E. EVANS 12:49.7 +1.6 +12.9 9. 10 J. LATVALA 12:55.8 +6.1 +19.0 10. 5 K. MEEKE 12:56.7 +0.9 +19.9 11. 7 P. TIDEMAND 12:58.6 +1.9 +21.8 12. 92 J. TUOHINO 13:15.9 +17.3 +39.1 13. 68 M. GRÖNHOLM 13:20.4 +4.5 +43.6 14. 37 L. BERTELLI 13:37.8 +17.4 +1:01.0
  7. NORBY

    Rally Sweden

  8. NORBY

    Rally Sweden

    HOF-FINNSKOG 2 (SPECIALSTAGE) (21.26 KM) STAGE POS # DRIVER TIME DIFF PREV DIFF 1ST 1. 33 E. EVANS 10:02.8 2. 10 J. LATVALA 10:06.5 +3.7 +3.7 3. 3 T. SUNINEN 10:08.4 +1.9 +5.6 4. 7 P. TIDEMAND 10:12.1 +3.7 +9.3 5. 5 K. MEEKE 10:14.1 +2.0 +11.3 6. 8 O. TÄNAK 10:15.8 +1.7 +13.0 7. 89 A. MIKKELSEN 10:16.7 +0.9 +13.9 8. 19 S. LOEB 10:17.4 +0.7 +14.6 9. 42 O. VEIBY 10:25.9 +8.5 +23.1 10. 25 K. ROVANPERÄ 10:31.1 +5.2 +28.3 11. 1 S. OGIER 10:31.3 +0.2 +28.5 12. 46 J. HUTTUNEN 10:32.6 +1.3 +29.8 13. 92 J. TUOHINO 10:33.7 +1.1 +30.9 14. 47 J. KRISTOFFERSSON 10:33.7 +30.9 15. 48 E. LINDHOLM 10:35.6 +1.9 +32.8 16. 93 E. BRYNILDSEN 10:36.4 +0.8 +33.6 17. 45 E. BERGKVIST 10:36.6 +0.2 +33.8 18. 4 E. LAPPI 10:38.7 +2.1 +35.9 19. 11 T. NEUVILLE 10:39.4 +0.7 +36.6 20. 44 N. GRYAZIN 10:41.2 +1.8 +38.4 SVULLRYA 2 (SPECIALSTAGE) (24.88 KM) STAGE POS # DRIVER TIME DIFF PREV DIFF 1ST 1. 3 T. SUNINEN 12:43.9 2. 19 S. LOEB 12:49.1 +5.2 +5.2 3. 89 A. MIKKELSEN 12:49.8 +0.7 +5.9 4. 33 E. EVANS 12:49.9 +0.1 +6.0 5. 8 O. TÄNAK 12:50.0 +0.1 +6.1 6. 10 J. LATVALA 12:51.4 +1.4 +7.5 7. 5 K. MEEKE 12:52.8 +1.4 +8.9 8. 4 E. LAPPI 12:54.4 +1.6 +10.5 9. 7 P. TIDEMAND 12:56.5 +2.1 +12.6 10. 11 T. NEUVILLE 12:57.5 +1.0 +13.6 11. 25 K. ROVANPERÄ 13:06.8 +9.3 +22.9 12. 46 J. HUTTUNEN 13:14.8 +8.0 +30.9 13. 47 J. KRISTOFFERSSON 13:14.9 +0.1 +31.0 14. 26 E. PIETARINEN 13:18.1 +3.2 +34.2 15. 42 O. VEIBY 13:19.1 +1.0 +35.2 16. 92 J. TUOHINO 13:23.0 +3.9 +39.1 17. 44 N. GRYAZIN 13:25.2 +2.2 +41.3 18. 41 T. KATSUTA 13:25.9 +0.7 +42.0 19. 48 E. LINDHOLM 13:26.6 +0.7 +42.7 20. 21 M. OSTBERG 13:29.4 +2.8 +45.5 RÖJDEN 2 (SPECIALSTAGE) (18.1 KM) STAGE POS # DRIVER TIME DIFF PREV DIFF 1ST 1. 33 E. EVANS 8:41.7 2. 10 J. LATVALA 8:46.1 +4.4 +4.4 3. 19 S. LOEB 8:46.1 +4.4 4. 3 T. SUNINEN 8:46.8 +0.7 +5.1 5. 89 A. MIKKELSEN 8:48.0 +1.2 +6.3 6. 8 O. TÄNAK 8:51.8 +3.8 +10.1 7. 4 E. LAPPI 8:52.6 +0.8 +10.9 8. 7 P. TIDEMAND 8:54.8 +2.2 +13.1 9. 11 T. NEUVILLE 8:56.5 +1.7 +14.8 10. 5 K. MEEKE 9:00.9 +4.4 +19.2 11. 25 K. ROVANPERÄ 9:01.3 +0.4 +19.6 12. 46 J. HUTTUNEN 9:02.3 +1.0 +20.6 13. 42 O. VEIBY 9:05.1 +2.8 +23.4 14. 47 J. KRISTOFFERSSON 9:07.7 +2.6 +26.0 15. 45 E. BERGKVIST 9:12.4 +4.7 +30.7 16. 26 E. PIETARINEN 9:12.9 +0.5 +31.2 17. 48 E. LINDHOLM 9:13.0 +0.1 +31.3 18. 21 M. OSTBERG 9:13.2 +0.2 +31.5 19. 44 N. GRYAZIN 9:15.5 +2.3 +33.8 20. 43 H. SOLBERG 9:17.4 +1.9 +35.7 TORSBY 1 (SPECIALSTAGE) (8.93 KM) STAGE POS # DRIVER TIME DIFF PREV DIFF 1ST 1. 4 E. LAPPI 5:50.3 2. 8 O. TÄNAK 5:53.2 +2.9 +2.9 3. 89 A. MIKKELSEN 5:54.8 +1.6 +4.5 4. 33 E. EVANS 5:57.9 +3.1 +7.6 5. 19 S. LOEB 6:01.5 +3.6 +11.2 6. 11 T. NEUVILLE 6:02.1 +0.6 +11.8 7. 7 P. TIDEMAND 6:03.3 +1.2 +13.0 8. 3 T. SUNINEN 6:04.2 +0.9 +13.9 9. 5 K. MEEKE 6:04.3 +0.1 +14.0 OVERALL POS # DRIVER TIME DIFF PREV DIFF 1ST 1. 3 T. SUNINEN 1:11:05.3 2. 8 O. TÄNAK 1:11:07.3 +2.0 +2.0 3. 89 A. MIKKELSEN 1:11:23.1 +15.8 +17.8 4. 33 E. EVANS 1:11:33.9 +10.8 +28.6 5. 4 E. LAPPI 1:11:47.3 +13.4 +42.0 6. 19 S. LOEB 1:11:54.1 +6.8 +48.8 7. 11 T. NEUVILLE 1:11:58.0 +3.9 +52.7 8. 5 K. MEEKE 1:11:58.4 +0.4 +53.1 9. 7 P. TIDEMAND 1:12:29.7 +31.3 +1:24.4
  9. NORBY

    Rally Sweden

  10. СПИСОК УЧАСНИКІВ РОЗКЛАД ЗМАГАНЬ SHAKEDOWN TIMES POS CAR NO DRIVER GROUP CLASS 1 2 3 4 5 1 5 K. MEEKE RC1 1:59.7 1:57.7 1:56.8 1:59.4 2:20.6 2 1 S. OGIER RC1 1:56.9 1:57.4 1:57.9 1:57.8 3 4 E. LAPPI RC1 1:58.7 1:57.5 1:57.3 1:59.0 4 8 O. TÄNAK RC1 1:59.5 1:57.6 1:58.7 1:59.4 5 10 J. LATVALA RC1 1:59.2 1:58.2 2:09.1 1:58.8 6 11 T. NEUVILLE RC1 1:59.7 1:59.2 1:58.4 1:58.6 1:58.5 7 3 T. SUNINEN RC1 2:00.4 1:59.8 1:58.5 8 33 E. EVANS RC1 2:01.6 1:59.0 1:58.8 1:59.0 9 89 A. MIKKELSEN RC1 2:00.6 1:59.8 1:59.3 1:59.8 10 19 S. LOEB RC1 2:05.2 2:01.7 2:00.0 1:59.9 1:59.7 11 7 P. TIDEMAND RC1 2:06.7 2:03.5 2:02.7 2:04.7 2:04.4 12 30 K. ROVANPERÄ RC2 2:08.2 2:04.9 13 21 G. GREENSMITH RC2 2:08.0 2:23.0 2:05.5 2:05.4 14 23 O. VEIBY RC2 2:12.5 2:07.8 2:08.0 15 24 N. CIAMIN RC2 2:09.3 2:10.8 16 22 Y. BONATO RC2 2:13.9 2:09.6 2:09.4 17 32 O. BURRI RC2 2:16.5 2:11.0 18 29 R. YATES RC2 2:16.1 2:11.3 19 26 A. FOURMAUX RC2 2:18.6 2:12.3 20 31 T. KATSUTA RC2 2:16.9 2:13.0 21 47 M. GAMBA RC2 2:20.4 2:14.8 22 25 G. DE MEVIUS RC2 2:17.8 2:15.3 23 34 S. SARRAZIN RC2 2:15.4 24 27 G. MUNSTER RC2 2:16.3 2:23.8 25 20 M. MIELE RC1 2:25.7 2:20.5 2:17.6 26 53 A. NUCITA RC2 2:19.3 27 49 G. ALESSANDRO RC2 2:24.6 2:19.4 2:32.8 28 36 J. RAOUX RC2 2:20.1 29 35 M. VILLA RC2 2:23.8 2:20.8 30 42 M. PACCAGNELLA RC2 2:30.7 2:23.6 2:29.0 31 46 P. BAFFOUN RC2 10:00.0 2:25.7 2:23.8 32 48 D. CAFFONI RC2 2:25.6 2:30.0 33 52 T. GECCHELE RC2 2:31.6 2:26.1 34 54 S. PATERA RC2 2:31.5 2:27.0 2:28.5 35 70 N. LATIL RC4B 2:33.6 2:27.1 36 50 H. KNAPICK RC2 2:30.1 2:27.9 37 44 D. RICCIO RC2 2:27.9 38 45 N. HERNANDEZ RC2 2:28.1 39 79 Y. ROSSEL RC4B 2:31.2 2:28.4 40 86 T. VAN DER MAREL RC4B 2:40.7 2:31.2 2:29.2 41 94 D. OBERTI RC4B 2:33.6 2:30.4 42 39 E. BOLAND RC2 2:31.3 43 66 F. GASPERETTI RC3 2:37.4 2:33.3 2:31.5 44 28 . "PEDRO" RC2 2:32.3 2:53.7 45 72 N. PAVLIDIS RC4B 2:41.7 2:34.9 46 51 C. MARENCO RC2 2:40.7 2:35.4 47 56 E. BRAZZOLI RGT 2:35.8 2:37.2 48 81 R. DOLCE RC4B 2:40.4 2:37.7 49 69 C. DURAND RC3 2:44.1 2:41.7 2:38.1 50 65 O. COURTOIS RC3 2:43.7 2:38.1 51 40 H. VOSSEN RC2 2:38.8 52 78 M. BLANC RC4B 2:46.0 2:38.8 53 38 C. CARRET RC2 2:39.5 54 73 F. FORTUNATO RC4B 2:40.2 55 75 C. COVI RC4B 2:42.0 2:41.3 56 85 S. RAMBAUD RC4B 2:44.4 2:41.6 57 74 L. JAUSSAUD RC4B 2:43.7 2:41.6 58 71 L. SCHERRER RC4B 2:45.2 2:42.6 59 93 Y. REYMOND RC4B 2:44.6 2:43.5 60 61 J. CARADEC RC3 2:45.0 61 87 M. BOISSERANC RC4B 2:45.6 62 63 A. COTI ZELATI RC3 2:48.9 63 92 P. EOUZAN RC4B 2:51.6 3:00.3 64 77 F. ARENGI BENTIVOGLIO RC4B 2:58.4 2:53.9 2:51.7 65 64 L. VIALLE RC3 2:53.0 66 80 M. DESSI RC4B 3:01.8 2:53.7 67 67 O. DESMOULINS RC3 3:06.3 2:55.8 68 88 S. MARTINEZ RC4B 2:57.3 69 82 P. GARDERE RC4B 3:01.1 2:58.4 70 57 I. CRERAR RGT 3:17.7 3:00.4 71 68 S. CLAIR RC3 3:00.5 72 83 C. BENSIMON RC4B 3:07.1 73 96 R. ANTONUCCI RC5 3:09.9 74 84 J. MAVOUNZY RC4B 3:11.0 75 62 R. SOMASCHINI RC3 3:11.2 THURSDAY 24TH JANUARY - 24.01.2019 SS1 LA BREOLE - SELONNET 20.76km 20:38 TORUN
  11. STAGE 13 POS # DRIVER TIME DIFF PREV DIFF 1ST 1. 8 O. TÄNAK 11:40.3 2. 11 T. NEUVILLE 11:42.2 +1.9 +1.9 3. 1 S. OGIER 11:43.2 +1.0 +2.9 4. 5 K. MEEKE 11:51.8 +8.6 +11.5 5. 10 J. LATVALA 11:51.9 +0.1 +11.6 6. 19 S. LOEB 11:51.9 +11.6 7. 3 T. SUNINEN 12:02.9 +11.0 +22.6 8. 24 N. CIAMIN 12:07.1 +4.2 +26.8 9. 7 P. TIDEMAND 12:10.7 +3.6 +30.4 10. 23 O. VEIBY 12:13.6 +2.9 +33.3 STAGE 14 POS # DRIVER TIME DIFF PREV DIFF 1ST 1. 8 O. TÄNAK 9:52.4 2. 11 T. NEUVILLE 9:53.1 +0.7 +0.7 3. 1 S. OGIER 9:53.2 +0.1 +0.8 4. 5 K. MEEKE 9:55.0 +1.8 +2.6 5. 10 J. LATVALA 9:59.6 +4.6 +7.2 6. 3 T. SUNINEN 9:59.8 +0.2 +7.4 7. 19 S. LOEB 10:00.9 +1.1 +8.5 8. 24 N. CIAMIN 10:07.6 +6.7 +15.2 9. 34 S. SARRAZIN 10:15.5 +7.9 +23.1 10. 30 K. ROVANPERÄ 10:15.7 +0.2 +23.3 11. 7 P. TIDEMAND 10:15.9 +0.2 +23.5 12. 53 A. NUCITA 10:16.8 +0.9 +24.4 13. 22 Y. BONATO 10:17.6 +0.8 +25.2 14. 23 O. VEIBY 10:20.0 +2.4 +27.6 15. 26 A. FOURMAUX 10:24.1 +4.1 +31.7 16. 29 R. YATES 10:27.3 +3.2 +34.9 17. 20 M. MIELE 10:32.6 +5.3 +40.2 18. 31 T. KATSUTA 10:33.0 +0.4 +40.6 19. 21 G. GREENSMITH 10:34.8 +1.8 +42.4 20. 48 D. CAFFONI 10:40.4 +5.6 +48.0 STAGE 15 POS # DRIVER TIME DIFF PREV DIFF 1ST 1. 11 T. NEUVILLE 11:25.5 2. 1 S. OGIER 11:28.3 +2.8 +2.8 3. 8 O. TÄNAK 11:29.3 +1.0 +3.8 4. 5 K. MEEKE 11:31.2 +1.9 +5.7 5. 19 S. LOEB 11:34.5 +3.3 +9.0 6. 10 J. LATVALA 11:36.3 +1.8 +10.8 7. 3 T. SUNINEN 11:40.6 +4.3 +15.1 8. 7 P. TIDEMAND 11:50.9 +10.3 +25.4 9. 24 N. CIAMIN 11:56.3 +5.4 +30.8 10. 34 S. SARRAZIN 12:00.1 +3.8 +34.6 11. 30 K. ROVANPERÄ 12:01.4 +1.3 +35.9 12. 53 A. NUCITA 12:03.3 +1.9 +37.8 13. 23 O. VEIBY 12:04.2 +0.9 +38.7 14. 22 Y. BONATO 12:05.9 +1.7 +40.4 15. 21 G. GREENSMITH 12:10.4 +4.5 +44.9 16. 31 T. KATSUTA 12:13.3 +2.9 +47.8 17. 29 R. YATES 12:18.8 +5.5 +53.3 18. 32 O. BURRI 12:20.1 +1.3 +54.6 19. 20 M. MIELE 12:22.9 +2.8 +57.4 20. 26 A. FOURMAUX 12:23.6 +0.7 +58.1 STAGE 16 POS # DRIVER TIME DIFF PREV DIFF 1ST 1. 5 K. MEEKE 9:37.3 2. 1 S. OGIER 9:41.2 +3.9 +3.9 3. 11 T. NEUVILLE 9:43.0 +1.7 +5.7 4. 8 O. TÄNAK 9:43.1 +0.0 +5.7 5. 3 T. SUNINEN 9:45.8 +2.7 +8.5 6. 10 J. LATVALA 9:47.0 +1.1 +9.6 7. 19 S. LOEB 9:48.1 +1.1 +10.8 8. 7 P. TIDEMAND 9:58.6 +10.4 +21.2 9. 24 N. CIAMIN 9:59.2 +0.5 +21.8 10. 34 S. SARRAZIN 10:06.4 +7.2 +29.1 11. 30 K. ROVANPERÄ 10:07.2 +0.7 +29.9 12. 23 O. VEIBY 10:08.3 +1.1 +31.0 13. 22 Y. BONATO 10:16.0 +7.6 +38.7 14. 29 R. YATES 10:21.5 +5.4 +44.2 15. 21 G. GREENSMITH 10:22.1 +0.6 +44.8 16. 20 M. MIELE 10:23.2 +1.0 +45.8 17. 26 A. FOURMAUX 10:24.8 +1.5 +47.4 18. 31 T. KATSUTA 10:27.2 +2.4 +49.9 19. 32 O. BURRI 10:29.3 +2.0 +51.9 20. 35 M. VILLA 10:34.6 +5.3 +57.3 OVERALL POS # DRIVER TIME DIFF PREV DIFF 1ST 1. 1 S. OGIER 3:21:15.9 2. 11 T. NEUVILLE 3:21:18.1 +2.2 +2.2 3. 8 O. TÄNAK 3:23:31.1 +2:13.0 +2:15.2 4. 19 S. LOEB 3:23:44.1 +13.0 +2:28.2 5. 10 J. LATVALA 3:23:45.8 +1.7 +2:29.9 6. 5 K. MEEKE 3:26:52.1 +3:06.3 +5:36.2 7. 21 G. GREENSMITH 3:34:20.5 +7:28.4 +13:04.6 8. 22 Y. BONATO 3:35:12.4 +51.9 +13:56.5 9. 34 S. SARRAZIN 3:35:22.7 +10.3 +14:06.8 10. 26 A. FOURMAUX 3:37:19.3 +1:56.6 +16:03.4 11. 3 T. SUNINEN 3:39:12.7 +1:53.4 +17:56.8 12. 23 O. VEIBY 3:39:29.1 +16.4 +18:13.2 13. 31 T. KATSUTA 3:41:13.8 +1:44.7 +19:57.9 14. 29 R. YATES 3:42:10.8 +57.0 +20:54.9 15. 32 O. BURRI 3:43:23.0 +1:12.2 +22:07.1 16. 24 N. CIAMIN 3:43:33.2 +10.2 +22:17.3 17. 47 M. GAMBA 3:46:13.0 +2:39.8 +24:57.1 18. 30 K. ROVANPERÄ 3:47:48.3 +1:35.3 +26:32.4 19. 48 D. CAFFONI 3:48:41.0 +52.7 +27:25.1 20. 7 P. TIDEMAND 3:50:50.5 +2:09.5 +29:34.6 Тойота вся доїхала на норм місцях відносно. Мік молодець і зря на нього всі гонять. Як на першу гонку - це взагалі супер зважаючи на всі трабли. Льоб трохи вкатався - 4 місце непогано. супер тарт для Нойвіля. Танак - як завжди ТОП. Форд - поки не дойде що Еванс... він ніколи нікуди не поїде. ІМХО в них був вибір пілотів кращий.
  12. STAGE 11 POS # DRIVER TIME DIFF PREV DIFF 1ST 1. 8 O. TÄNAK 19:54.5 2. 5 K. MEEKE 19:59.6 +5.1 +5.1 3. 11 T. NEUVILLE 20:01.4 +1.8 +6.9 4. 1 S. OGIER 20:02.6 +1.2 +8.1 5. 19 S. LOEB 20:08.1 +5.5 +13.6 6. 10 J. LATVALA 20:14.9 +6.8 +20.4 7. 3 T. SUNINEN 20:29.6 +14.7 +35.1 8. 30 K. ROVANPERÄ 20:38.4 +8.8 +43.9 9. 7 P. TIDEMAND 20:41.7 +3.3 +47.2 10. 22 Y. BONATO 20:54.2 +12.5 +59.7 STAGE 12 POS # DRIVER TIME DIFF PREV DIFF 1ST 1. 8 O. TÄNAK 9:53.2 2. 5 K. MEEKE 9:53.7 +0.5 +0.5 3. 1 S. OGIER 9:54.3 +0.6 +1.1 4. 11 T. NEUVILLE 9:54.5 +0.2 +1.3 5. 19 S. LOEB 9:57.3 +2.8 +4.1 6. 10 J. LATVALA 9:57.5 +0.2 +4.3 7. 3 T. SUNINEN 10:01.2 +3.7 +8.0 8. 7 P. TIDEMAND 10:18.2 +17.0 +25.0 9. 21 G. GREENSMITH 10:30.9 +12.7 +37.7 10. 25 G. DE MEVIUS 10:31.8 +0.9 +38.6 11. 30 K. ROVANPERÄ 10:32.1 +0.3 +38.9 OVERALL POS # DRIVER TIME DIFF PREV DIFF 1ST 1. 1 S. OGIER 2:38:30.0 2. 11 T. NEUVILLE 2:38:34.3 +4.3 +4.3 3. 19 S. LOEB 2:40:28.7 +1:54.4 +1:58.7 4. 10 J. LATVALA 2:40:31.0 +2.3 +2:01.0 5. 8 O. TÄNAK 2:40:46.0 +15.0 +2:16.0 6. 5 K. MEEKE 2:43:56.8 +3:10.8 +5:26.8 7. 21 G. GREENSMITH 2:48:42.0 +4:45.2 +10:12.0 8. 22 Y. BONATO 2:50:13.4 +1:31.4 +11:43.4 9. 34 S. SARRAZIN 2:50:46.0 +32.6 +12:16.0 10. 25 G. DE MEVIUS 2:51:37.0 +51.0 +13:07.0
  13. CURBANS - PIEGUT 2 (SPECIALSTAGE) (18.47 KM) STAGE 8 POS # DRIVER TIME DIFF PREV DIFF 1ST 1. 11 T. NEUVILLE 13:25.5 2. 8 O. TÄNAK 13:32.7 +7.2 +7.2 3. 10 J. LATVALA 13:34.8 +2.1 +9.3 4. 89 A. MIKKELSEN 13:35.2 +0.4 +9.7 5. 1 S. OGIER 13:37.5 +2.3 +12.0 6. 33 E. EVANS 13:40.0 +2.5 +14.5 7. 19 S. LOEB 13:47.9 +7.9 +22.4 8. 3 T. SUNINEN 13:52.8 +4.9 +27.3 9. 30 K. ROVANPERÄ 13:58.3 +5.5 +32.8 10. 5 K. MEEKE 14:04.6 +6.3 +39.1 OVERALL POS # DRIVER TIME DIFF PREV DIFF 1ST 1. 1 S. OGIER 1:37:17.3 2. 11 T. NEUVILLE 1:37:19.3 +2.0 +2.0 3. 89 A. MIKKELSEN 1:38:35.0 +1:15.7 +1:17.7 4. 10 J. LATVALA 1:38:42.4 +7.4 +1:25.1 5. 19 S. LOEB 1:38:43.2 +0.8 +1:25.9 6. 33 E. EVANS 1:39:04.8 +21.6 +1:47.5 7. 8 O. TÄNAK 1:39:52.2 +47.4 +2:34.9 8. 5 K. MEEKE 1:42:50.3 +2:58.1 +5:33.0 9. 21 G. GREENSMITH 1:44:17.4 +1:27.1 +7:00.1 10. 22 Y. BONATO 1:44:24.0 +6.6 +7:06.7
  14. VALDROME - SIGOTTIER 2 (SPECIALSTAGE) (20.04 KM) STAGE 6 POS # DRIVER TIME DIFF PREV DIFF 1ST 1. 1 S. OGIER 13:39.5 2. 10 J. LATVALA 13:39.5 3. 89 A. MIKKELSEN 13:39.9 +0.4 +0.4 4. 11 T. NEUVILLE 13:41.5 +1.6 +2.0 5. 5 K. MEEKE 13:52.4 +10.9 +12.9 6. 8 O. TÄNAK 13:52.8 +0.4 +13.3 7. 30 K. ROVANPERÄ 14:11.6 +18.8 +32.1 8. 19 S. LOEB 14:17.1 +5.5 +37.6 9. 22 Y. BONATO 14:19.6 +2.5 +40.1 10. 33 E. EVANS 14:19.8 +0.2 +40.3 11. 34 S. SARRAZIN 14:25.5 +5.7 +46.0 12. 25 G. DE MEVIUS 14:27.1 +1.6 +47.6 13. 24 N. CIAMIN 14:27.7 +0.6 +48.2 14. 3 T. SUNINEN 14:36.2 +8.5 +56.7 15. 21 G. GREENSMITH 14:42.2 +6.0 +1:02.7 16. 26 A. FOURMAUX 15:10.3 +28.1 +1:30.8 17. 4 E. LAPPI 15:28.2 +17.9 +1:48.7 18. 32 O. BURRI 15:31.9 +3.7 +1:52.4 19. 23 O. VEIBY 15:35.2 +3.3 +1:55.7 20. 27 G. MUNSTER 16:28.1 +52.9 +2:48.6 OVERALL POS # DRIVER TIME DIFF PREV DIFF 1ST 1. 11 T. NEUVILLE 1:09:02.5 2. 1 S. OGIER 1:09:03.9 +1.4 +1.4 3. 8 O. TÄNAK 1:09:30.7 +26.8 +28.2 4. 89 A. MIKKELSEN 1:10:04.3 +33.6 +1:01.8 5. 10 J. LATVALA 1:10:06.1 +1.8 +1:03.6 6. 5 K. MEEKE 1:10:27.7 +21.6 +1:25.2 7. 19 S. LOEB 1:10:28.7 +1.0 +1:26.2 8. 33 E. EVANS 1:10:53.8 +25.1 +1:51.3 9. 4 E. LAPPI 1:11:58.9 +1:05.1 +2:56.4 10. 22 Y. BONATO 1:13:45.0 +1:46.1 +4:42.5 11. 21 G. GREENSMITH 1:14:44.2 +59.2 +5:41.7 12. 34 S. SARRAZIN 1:15:13.6 +29.4 +6:11.1 13. 26 A. FOURMAUX 1:15:36.7 +23.1 +6:34.2 14. 25 G. DE MEVIUS 1:15:58.7 +22.0 +6:56.2 15. 23 O. VEIBY 1:17:42.2 +1:43.5 +8:39.7 16. 32 O. BURRI 1:17:54.4 +12.2 +8:51.9 17. 27 G. MUNSTER 1:18:48.1 +53.7 +9:45.6 18. 24 N. CIAMIN 1:18:57.2 +9.1 +9:54.7 19. 3 T. SUNINEN 1:24:58.8 +6:01.6 +15:56.3 20. 30 K. ROVANPERÄ 1:25:57.8 +59.0 +16:55.3 FRI 15:39 - ESAPEKKA LAPPI The timing system is showing the Citroën driver as a retirement after his issues on SS6. FRI 15:49 - SS7: TÄNAK Ott has stopped, he's stopped at the 7km mark! The boot is open, and it looks like a wheel change is taking place. FRI 15:51 - SS7: TÄNAK Ott's back underway after a rapid tyre change, but he's dropped 1min 55.8sec. FRI 16:01 - SS7: MEEKE Kris Meeke has stopped at the 6.3km mark in his Toyota Yaris WRC. ROUSSIEUX - LABOREL 2 (SPECIALSTAGE) (24.05 KM) STAGE 7 POS # DRIVER TIME DIFF PREV DIFF 1ST 1. 19 S. LOEB 14:26.6 2. 33 E. EVANS 14:31.0 +4.4 +4.4 3. 1 S. OGIER 14:35.9 +4.9 +9.3 4. 3 T. SUNINEN 14:46.8 +10.9 +20.2 5. 11 T. NEUVILLE 14:51.3 +4.5 +24.7 6. 89 A. MIKKELSEN 14:55.5 +4.2 +28.9 7. 10 J. LATVALA 15:01.5 +6.0 +34.9 8. 8 O. TÄNAK 16:48.8 +1:47.3 +2:22.2 OVERALL POS # DRIVER TIME DIFF PREV DIFF 1ST 1. 1 S. OGIER 1:23:39.8 2. 11 T. NEUVILLE 1:23:53.8 +14.0 +14.0 3. 19 S. LOEB 1:24:55.3 +1:01.5 +1:15.5 4. 89 A. MIKKELSEN 1:24:59.8 +4.5 +1:20.0 5. 10 J. LATVALA 1:25:07.6 +7.8 +1:27.8 6. 33 E. EVANS 1:25:24.8 +17.2 +1:45.0 7. 8 O. TÄNAK 1:26:19.5 +54.7 +2:39.7 8. 3 T. SUNINEN 1:39:45.6 +13:26.1 +16:05.8 FRI 16:12 - SS7: MEEKE Kris is back going again, but on the penultimate split he is 3min 40.5sec off the pace of Loeb.
  15. STAGE POS # DRIVER TIME DIFF PREV DIFF 1ST 1. 8 O. TÄNAK 13:02.0 2. 5 K. MEEKE 13:07.0 +5.0 +5.0 3. 1 S. OGIER 13:12.6 +5.6 +10.6 4. 19 S. LOEB 13:25.2 +12.6 +23.2 5. 11 T. NEUVILLE 13:28.8 +3.6 +26.8 6. 33 E. EVANS 13:34.3 +5.5 +32.3 7. 4 E. LAPPI 13:34.7 +0.4 +32.7 8. 10 J. LATVALA 13:37.4 +2.7 +35.4 9. 89 A. MIKKELSEN 13:39.0 +1.6 +37.0 10. 7 P. TIDEMAND 13:54.2 +15.2 +52.2 AVANÇON - NOTRE DAME DU LAUS (SPECIALSTAGE) (20.59 KM) STAGE POS # DRIVER TIME DIFF PREV DIFF 1ST 1. 11 T. NEUVILLE 13:18.5 2. 1 S. OGIER 13:29.5 +11.0 +11.0 3. 8 O. TÄNAK 13:31.0 +1.5 +12.5 4. 10 J. LATVALA 13:42.0 +11.0 +23.5 5. 4 E. LAPPI 13:43.5 +1.5 +25.0 6. 33 E. EVANS 13:46.9 +3.4 +28.4 7. 89 A. MIKKELSEN 13:53.6 +6.7 +35.1 8. 19 S. LOEB 14:03.0 +9.4 +44.5 9. 5 K. MEEKE 14:19.8 +16.8 +1:01.3 10. 7 P. TIDEMAND 14:19.9 +0.1 +1:01.4 OVERALL POS # DRIVER TIME DIFF PREV DIFF 1ST 1. 8 O. TÄNAK 26:33.0 2. 1 S. OGIER 26:42.1 +9.1 +9.1 3. 11 T. NEUVILLE 26:47.3 +5.2 +14.3 4. 4 E. LAPPI 27:18.2 +30.9 +45.2 5. 10 J. LATVALA 27:19.4 +1.2 +46.4 6. 33 E. EVANS 27:21.2 +1.8 +48.2 7. 5 K. MEEKE 27:26.8 +5.6 +53.8 8. 19 S. LOEB 27:28.2 +1.4 +55.2 9. 89 A. MIKKELSEN 27:32.6 +4.4 +59.6 10. 7 P. TIDEMAND 28:14.1 +41.5 +1:41.1
  16. LA BREOLE - SELONNET (SPECIALSTAGE) (20.76 KM) STAGE POS # DRIVER TIME DIFF PREV DIFF 1ST 1. 8 O. TÄNAK 13:02.0 2. 1 S. OGIER 13:12.6 +10.6 +10.6 3. 11 T. NEUVILLE 13:28.8 +16.2 +26.8 4. 4 E. LAPPI 13:34.7 +5.9 +32.7 5. 10 J. LATVALA 13:37.4 +2.7 +35.4 6. 89 A. MIKKELSEN 13:39.0 +1.6 +37.0 Сунінен підвилетів, всі решту ссуть )
  17. Всім привіт. Раллі Швеції ? Є бажжаючі поїхати на авто? Чи взяти в Польщі в оренду авто і поїхати з Гданська чи Варшави... імхо без авто там робити нічого.
  18. Думаю уберуться Еванс, Сунінен і Латвала. Мік має доїхать в топ-3
  19. СПИСОК УЧАСНИКІВ,