Следите за новостями ралли!

Кубок Лиманов: Ралли Северин 2017, 28-30 апреля. Обсуждение, новости, результаты. Фотоотчет тут! 

Он-лайн обсуждение: WRC Ралли Аргентина, Обсуждение, новости, результаты, фотографии.

АвтоМАЗаВаЗоХисТ

Дакар 2016-2017

296 сообщений в этой теме

Почти весь пьедестал всех классов в этом году на Дакаре 2017 достался россиянам. Вот парадокс, могут же честно выигрывать: без мельдония, без танков, без самолетов, без подкупа судей, без нытья о несправедливости регламента. А взять и показать характер и победить...
Такие люди просто вызывают уважение.

7DLTddsMkCM.jpg

jDi0_NNTU-c.jpg

Папка Себ Не раскусил таки Петранселя! Но он доказал, что он пилот мирового уровня и при желании мог бы бодаться в Формуле 1

1

Поделиться сообщением

Петрансель просто жесть. Столько побед. Настоящий мистер Дакар.

0

Поделиться сообщением

3 часа назад, АвтоМАЗаВаЗоХисТ сказал:

Папка Себ Не раскусил таки Петранселя! Но он доказал, что он пилот мирового уровня и при желании мог бы бодаться в Формуле 1

Ну это же Пежо лайно) а не какая-то миципися)

FB_IMG_1484414420033.jpg

0

Поделиться сообщением

Поделиться сообщением

Тю, это ж старый развод молодых туристов в горах. В рюкзаке чипсы взрываются. :)

1

Поделиться сообщением

Льоб філософськи поставився до поразки на "Дакарі"

Дев'ятиразовий чемпіон WRC розраховує, що у нього ще з'явиться шанс виграти найпрестижніший ралі-рейд планети.

Протягом усього "Дакара" Себастьян Льоб змагався за перемогу і виграв п'ять спецділянок. Його підсумкове відставання від переможця Стефана Петранселя, що, як і Льоб, виступає за Peugeot, склало усього п'ять хвилин.

Відповідаючи на питання Motorsport.com про те, відчуває він задоволення від гарного виступу або ж прикрість через втрачену перемогу, Льоб сказав: «Думаю, задоволення у цьому більше.

Це була довга гонка. Зайняти друге місце на фініші - хороший результат. Особливо тому, що перша трійка складається виключно із представників Peugeot. Це неймовірний результат для команди.

Я дуже радий за колектив. Особисто я хотів би перемогти, але все одно це було дуже добре. Переміг один із нас».

Льоб вважає, що йому дещо не пощастило у його битві з Петранселем: «Нам не завжди щастило. На четвертій СД у нас виникли механічні проблеми, а на 11-й ми заробили прокол.

На четвертій СД ми навіть не знали, що трапилося із машиною, чому вона завмерла на 26 хвилин. Ми не могли знайти причину - і раптом автомобіль завівся. Тоді нам не пощастило, а коли ти втрачаєш стільки часу, близько півгодини, відіграти згаяне вже дуже важко».

Льоб додав, що він і його штурман Даніель Елена, що дебютували на "Дакарі" у 2016-му, досягли прогресу, а також зазначив, що прагнення організаторів ускладнити маршрут особливо відчутно позначалося на перших спецділянках.

«Я був упевнений у тому, що ми досягли прогресу, - сказав Себ. - Ми багато чому навчилися на ралі "Шовковий шлях". Я знав, що цього разу ми виявимося набагато сильнішими, ніж рік тому. Але нам, як і раніше, не вистачає досвіду у порівнянні з деякими іншими гонщиками.

Було не дуже приємно дізнатися, що тут не буде спецділянок, які нагадують траси WRC. Під час спецділянок у нас весь час виникали складнощі з навігацією.

У цілому ж я радий, адже думаю, що ми дійсно були швидкі. Схоже, ми на правильному шляху у тому, що стосується наступних ралі».

Відповідаючи на питання, що він і Елена винесли із другої участі у "Дакарі", Льоб сказав: «Найголовніше - ми дечому навчилися у сенсі навігації. Крім того, отриманий досвід допоможе нам у майбутньому».

Було б цікаво побвчити його в боліді Ф1.

Може мерсовці б його підписали на місце Росберга? :smile:

1

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас