ВОВ@Н

Мій ВАЗик 2108

В теме 1 651 сообщение

16 минут назад, ВОВ@Н сказал:

з 3000 оберти падають до 1200 швидко

Сразу видно, что ЭПХХ работает 🙂

17 минут назад, ВОВ@Н сказал:

Сьогодні робив експеремент, доїхав -докотився до спуску (дорога з горбка) на нейтралці, оберти 1250, ручником, щоб не давити на педаль тормоза і не подавати лишнього повітря в колектор, зупинився, стою з горбка - обороти вирівнялися 950 так простояв пару хвилин - обороти тримаються 930-950, відпускаю ручник, щоб машина почала котитися з горбка і чим швидше котится, тим більше росте ХХ і знову він виріс до 1250 хоча педаль газу я не натискав.

попробуй буквально на чуть чуть, четверть примерно, прикрутить пластиковый винт.

Поделиться сообщением

6 минут назад, Emissions сказал:

Сразу видно, что ЭПХХ работает 🙂

попробуй буквально на чуть чуть, четверть примерно, прикрутить пластиковый винт.

Спробую, але я його вже викручував і закручував і все те саме, на місці наче настроїв все добре, в русі обороти підіймаються.

Настроював як по відео мужик на Ланосі розказував — все без змін.

Поделиться сообщением

ну чуточку закрути и попробуй. может быстрее скидывать начнет и\иди на меньше подыматься будут, надо понять влияет винт или нет, если да то расскажу предположение)

Поделиться сообщением

47 минут назад, Emissions сказал:

ну чуточку закрути и попробуй. может быстрее скидывать начнет и\иди на меньше подыматься будут, надо понять влияет винт или нет, если да то расскажу предположение)

Якщо я його закручу на четверть, то обороти ХХ на місці  теж впадуть, чи їх підняти латунним гвинтом до норми?

Ввечері буду їхати з роботи попробую, як ти порадив.

Изменено пользователем ВОВ@Н

Поделиться сообщением

ну получается закрутить насколько можно что бы обороті не упали, ну или пусть на 20-30 оборотов ниже будет

Поделиться сообщением

11 минут назад, Emissions сказал:

ну получается закрутить насколько можно что бы обороті не упали, ну или пусть на 20-30 оборотов ниже будет

Спробую ввечері. Може у тебе вайбер є, бо інтернет у нас не скрізь ловить?

Поделиться сообщением

1 час назад, ВОВ@Н сказал:

Спробую ввечері. Може у тебе вайбер є, бо інтернет у нас не скрізь ловить?

да есть, черкану в лс)

Поделиться сообщением

6 часов назад, ВОВ@Н сказал:

На бензині пробував, то  наче нормально, з 3000 оберти падають до 1200 швидко, а потім по трішки зменшуються до 900-950 і тримаються.

Блін в мене не машина, а гібрид якийсь. Пляски з бубном, а точніше з ХХ продовжуються. Те що я писав що ХХ піднімається сам з 950 до 1230 продовжуються.

Що помітив, якщо на газу стояти на місці ХХ 900-950 майже стабільний, якщо їхати,  то в русі з допустимо 2500-3000 він падає тільки до 1230 і інколи 1110, і тільки зупинюся - вирівнюється до 950 і стоїть.

Сьогодні робив експеремент, доїхав -докотився до спуску (дорога з горбка) на нейтралці, оберти 1250, ручником, щоб не давити на педаль тормоза і не подавати лишнього повітря в колектор, зупинився, стою з горбка - обороти вирівнялися 950 так простояв пару хвилин - обороти тримаються 930-950, відпускаю ручник, щоб машина почала котитися з горбка і чим швидше котится, тим більше росте ХХ і знову він виріс до 1250 хоча педаль газу я не натискав.

Попробуй когда обороты 1200 газануть не меньше чем до 2000 тыщ. 

Поделиться сообщением

В 15.03.2019 в 18:12, Volf сказал:

Попробуй когда обороты 1200 газануть не меньше чем до 2000 тыщ. 

Не допомагає, воно само піднімає і скидає причому хх залежить від швидкості.

Поделиться сообщением

есть предположение что находу идет забор воздуха в кастрюлю, отсюда и хх завышенный

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти