JARIK

Участник
  • Публикаций

    29
  • Зарегистрирован

Информация

  • Автомобиль
    ВАЗ 21093

JARIK's Achievements

0

Репутация

  1. Срочно поменяй тачку !
  2. Поменяй тачку !
  3. Слетает потому что ВАЗ !
  4. на ровной и без движения правильно показует.. електроклапан в норме.. остальное буду смотреть
  5. Проблема по суті сам незнаю в чому... плавають обороти.. поміняв свічки.. результату 0.. + при їзді коли нажати в полік стрілка бензину повільно падає на 0 відпускаю педаль газу.. стрілка піднімається... допоможіть чайнику
  6. Проблема по суті сам незнаю в чому... плавають обороти.. поміняв свічки.. результату 0.. + при їзді коли нажати в полік стрілка бензину повільно падає на 0 відпускаю педаль газу.. стрілка піднімається... допоможіть чайнику
  7. Ну конкретно шо це сказати неможу... але в сторону електрики це точно (може генератор). І мені здається, що датчик карлсона тут ні до чого..
  8. У мене та же ситуація була, но я вилікувався.А дальше ти забув одне .. Сьогодні був у людини яка розбирається в тому.. ЦЕ БУВ БЕНЗОНАСОС ! Появилась нормальна динаміка ! мій тазік цвіте і пахне ВСІМ ДЯКУЮ ЗА ДОПОМОГУ !
  9. Сьогодні був у людини яка розбирається в тому.. ЦЕ БУВ БЕНЗОНАСОС ! Появилась нормальна динаміка !
  10. все в нормі ... усі стрілки на місці..
  11. Вот не звертав увагу... подивлюсь
  12. Вот не повірите.. ТА САМА СИТУАЦІЯ. SOS
  13. Если авто глохнет на ходу/больших оборотах то клапан здесь непричем
  14. тахометр не електронный.. нет никаких скачков.. все стабильно работает. Но глохнет ...янь..
  15. ну на рахунок ел-магн клапану він говорив.. знімав перевіряв він працює але не дуже хотячи.. сьогодні поміняю вот в мене засраний бак (всякі там камінчики і т д) .. це може бути тою причиною ?