ЧУ по парным гонкам (параллельки)


Рекомендуемые сообщения

Опубликовано

Учасникам змагань з автомобільного спорту.

Шановні панове!

У цьому році Автомобільна Федерація України планує провести Чемпіонат України з парних гонок який буде складатися щонайбільше з чотирьох етапів. Змагання будуть проводитися як в особистому так і в командному заліках.

В особистому заліку звання чемпіона буде визначатися в таких залікових групах:

Перша група – автомобілі групи N з робочим об`ємом двигуна до 3500 куб.см; Друга група – автомобілі групи А з робочим об`ємом двигуна до 2000 куб.см. (в тому числі автомобілі, підготовлені згідно вимог Д-1 для кросу).

В командному заліку допускаються команди що складаються на кожному етапі з 1 – 3 водіїв, які заявлені в індивідуальному заліку в будь-якій групі. Розмір заявочного внеску не повинен перевищувати 500 грн. за водія та 200 грн. за команду.

Планом змагань передбачається проведення етапів у Херсоні (2-3 травня), Вінниці (11-12 червня), Одесі (3-4 вересня) та знову у Херсоні (8-9 жовтня). Остаточні дати та Програма змагань буде вказуватися в офіційному запрошенні на змагання.

З метою визначення потенційного складу учасників Чемпіонату звертаємося до Вас з проханням попередньо повідомити про своє бажання брати участь у змаганнях Чемпіонату. Повідомлення, складене у довільній формі, просимо направити на факс (0552-264397) або на E-mail: avker@selena.net.ua Будемо вдячні, якщо в повідомленні Ви вкажете свою адресу, на яку необхідно вислати Регламент та Програму змагань .

З повагою,

Президент АК “Херсон” В.М.Котляр

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти