ВОВ@Н

Участник
 • Публикаций

  3 994
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Победитель дней

  47

ВОВ@Н стал победителем дня 18 января

ВОВ@Н имел наиболее популярный контент!

Репутация

209 Доверенный

Social Info

1 Подписчик

Информация о ВОВ@Н

 • День рождения 15.05.1984

Информация

 • Автомобиль
  ВАЗ 2108
 • Пол
  Мужчина
 • Город
  м.Іллінці, Вінницька обл.

Контакты

 • Сайт
  http://
 • ICQ
  0

Посетители профиля

7 173 просмотра профиля
 1. Всім привіт, хто ще користується або відвідує форум. В зв'язку з тим що ціни на газ майже зрівнялися з бензиновими, став більше їздити на бензині. А отже візуально оцінювати кількість палива в баку стало важще з непонятними показниками палива. ПРЕДМОВА: Проблема у машині в тому, що коли вмикаєш запалення, кількість бензину показує правильно (припустимо це 20 літрів) якщо машиною погойдати, щоб бензин хлюпався у баку-стрілка на приборах теж коливається туди-сюди, або якщо вмикнути запалення і котитися по дорозі-стрілка теж показує що в баку є тих же 20 літрів і трішки гуляє, бо бензи
 2. Якщо чесно, то я не знаю. Купив головку і віддам її мотористу який знає що з нею робити.
 3. Там широка фаска йде майже на все сідло. Так як буває ріжуть 30 і 60 градусів, то такого нема.
 4. Купив нову 1118 ГБЦ. Далі буду збирати до неї комплектуючі (розпредвал, клапана, пружинки і т.д.).
 5. Тож на заводі цю лінію роблять із накрученими кришками. Не думаю, що могли з одногу боку зробити на дві опори, з іншого - на дві, а середню залишити. Те що розпредвал підношений, то це точно. В планах всеодно новий розпред купувати, тоді й подивлюся що до чого.
 6. Купив нову ГБЦ1118. Потрохи збираю її комплектуючі. Доречі маю 2 розпредвали (правда з карбової машини), то коли покласти, що один, що другий, на опори в ГБЦ, на яких лежить розпредвал і понажимати на його кінці, то він має маленький люфт, виходить що центральна опора вища за всі остальні. Кришок не ставив. Чи таким способом провіряється коли ГБЦ притягнута до блока?
 7. Моїй ГБЦ приходить кінець. Брати б/у і неперевірену якось страшно. Прийдеться купувати нову ГБЦ, і бачу що 21083 дешевша за 1118, але як гласить Інтернет при установці на блок 1,6 голови 21083 вилазить немало нюансів. От і думаю може брати 1118 і не видумувати лісапет.
 8. А для бензину як буде, буває і на бензині інколи їздю? З настройками ЕБУ що треба робити?
 9. Як вплине на роботу мотора 2109 з об'ємом 1.6, якщо його накрити ГБЦ 21083, а не 1118? Авто на газу ГБО4. Кажуть що для газу буде краще якщо ГБЦ 21083 і мотор 1.6
 10. А простий фіксатор червоний не підійде?