Mashinist

Участник
 • Публикаций

  1 655
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Победитель дней

  3
 • Отзывы

  N/A

Mashinist стал победителем дня 13 января

Mashinist имел наиболее популярный контент!

Репутация

28 Очень хороший

Social Info

5 Подписчиков

Информация о Mashinist

 • День рождения 19.01.1985

Информация

 • Автомобиль
  Ваз 21101Tурпонах), Днепр 11, ВЛ-80, 2ТЕ-116, ЧС-4/8
 • Пол
  Мужчина
 • Город
  Полтава

Посетители профиля

3 349 просмотров профиля
 1. 2500 за 25 летний таз
 2. Откуда взялись зомби?

  Да уж, не думав, що ти скотишся до тупого тролінгу. По твоєму, всі 40 мільйонів, повинні були ломонутися на схід? Ти сам з себе робиш дурака, регулярно його включаючи. То на рахунок "сусіда", то тепер, "чому не пішов на схід?". Відторгаючи мої факти, і сам прицьому, нічого конкретного не наводячи.
 3. Откуда взялись зомби?

 4. Откуда взялись зомби?

  Якщо, якби. Є факт, все інше, мрії. Ну от бач, за статтю згадуєш, але на відміну від рф, в нас, за пост в інтернеті, ще нікого не посадили. Це до речі також факт. Навіть два. В нас та в рф. Так якраз і відмінили. Працює лікарня, правда один поверх, стаціонар та поліклініка, але це все ж на багато краще, чим тупо фельшер на пів району. От так риги турбувалися про здоров"я нації. Тільки в той час, чомусь ні в нас ні в кацапів нихто не кричав, про план скорочення нації. Як там? Повинно залишитись 10 мільйонів? Чув і таке. От тобі й кацапівські риги, це була ціла программа, по скороченню лікарень в сільській місцевості. Нема села-нема власнків землі. Одессит, от ти пишеш що "фільтруєш" інформацію. Але з усих постів я бачу , що це зовсім не так. В кращому випадку, мало орієнтуєшся в деяких питаннях. В гіршому, спеціально це робиш. Демон, я ж не сперечаюсь. Аби вам подобалося. Розумієш, в чому між нами різниця? Як мінімум. В нас на того самого пороха, не ...(вибачаюсь, іншого слова не підберу) тільки лінивий. Спробуй ти, шось подібне в себе. Народна республіка, справді.В кращих традиціях совєтів 30х років. Без матов пожалуйста. Устное...
 5. Откуда взялись зомби?

  Я просто тебе перефразую. Твій кум, залазить до тебе в дім через вікно, попередньо його вибивши. Валить під вікном кучу і при цьому кричить з вікна на вулицю, " дивіться, тут у мого кума під вікном , насрано". Приходить до себе додому, і розповідає своїм та сусідам, що в нього кум ідіот. Вікна побиті, в хаті насрано. Тут да, потрібно спочатку розібратися, хто вліз. Сенс наводити? Так а ти наведи. Хочу впевнитись, що таки ж з обох сторін. О так, я такий наївний. Мені все одно, що Україна інструмент. Ворог мого ворога, мій друг. Останній абзац,ООН, дивись за кума. Хоча))) Зона канфликта. Канечна, эта же гражданская вайна, рф нипричем. Про мясо, посміявся. Не знаю як на базарі, я там м"ясо не купляю, але коли заходиш в м"ясний магазин, майже завжди є черга, в основному за курячим м"ясом, але є. В пустий м"ясний магазин, я ще жодного разу не заходив. Так що про пусті м"ясні ряди, можеш не розповідати. На рахунок стоматології, не знаю. Знаю факт. На 14 рік, було заплановано закрити в Опішні ЦРЛ. Залишити тільки фельшерський пункт. Лікарня побудована в середині 90х, тобто практично нова. Два поверхи, хірургічне, терапевтичне відділення. От так риги дбали про здоров"я нації, не те, що тепер . Де там Демон? Бач як виходить? Народити в лнр приїхала, а годувати, три ложки суміші лишилося.
 6. Откуда взялись зомби?

  Непробивний... Так а де голод? Напевно на західній Україні. Жидомасони суки давлять. Чи може в Києві? Чи в Полтаві? Можна судити про ситуацію в країні, знявши приміром ДАП. Та в нас взагалі апокаліпсис. Одессит, харош придурюватись і уникати прямих відповідей. Що потрібно було робити, я від тебе так і не почув. Хоча ні, почув, але ж це пиздець повний. Аналогії кацапській пропаганді, достойної хоча б і цього прогнозу, не кажучи вже про распятых в трусиках снигерей, я також не побачив.
 7. Откуда взялись зомби?

  ЯЯЯЯк тебе не любити, кацапе мій? І це прогноз погоди, Карл. Це прогноз погоди, Одессит. Що тут сказати? Звичайно, " Прапаганда с абеих старон".
 8. Откуда взялись зомби?

  Ну не 10 соток, а 2 гектара. Но и допустим на 10 сотках кому то же работать надо? А работать умеет "толька югавасток". Эх два раба, это же классика...
 9. Откуда взялись зомби?

  Меня все никак не покидает "рожать в днр" . Это если бы я не знал, что это такое, еще бы поверил, типа какой пиздец рожать в Украине. Просто сам это проходил 6 лет назад. Не знаю как общаковые палаты, жена лежала в палате, за 50 грн в день. В палате с ремонтом, отдельным туалетом, нормальной кроватью. Заплатил раз 500 в "благотворительный фонд", хотя медсестры говорили, что были люди, которые ничего не платили, никто никого ниоткуда не выгонял. Правда я не знаю, может у вас там какие заманухи, квартиры родителям пустые отдают, может еще чего. Такого у нас конечно нет. Тут да, нам еще до вас рости.
 10. Откуда взялись зомби?

  Нафтагаз страх. Платить 100гр в месяц, мне половину профсоюз компенсирует. Есть перечень больниц, которые работают с этой компанией. Хирургу бутылка вискаря, и то они нашуганы, с опаской берут. Одессит, Демон я же не спорю, у вас своя реальность, вы в ней живете. Кому то центнер мяса, кому то рожать в непризнанной республике. У меня своя реальность, где в Украине лечат по страховке.
 11. Откуда взялись зомби?

  Демон, не мели чушь. Ты хочешь сказать, "бесплатная" медицина, при легитимном была хороша или бесплатна? Про рожать в лднр, это вообще отжиг. Это наверное нада минимум два высших, что бы до такого додуматся. Тут не спорю, не для моего ума. А по поводу реформ в здравоохранении, то вот тебе конкретика. Перед новым годом, делал операцию. Не будь у меня страховки, одни медикаменты вытянули бы под 4000. А так, все вместе вышло до 1000, и то, это с шоколадками медсестрам. Страховка 50 гр в месяц. Вообщем, судя по твоей логике, меня должны были еще на операционном столе прикончить. Это же план госдепа, по сокращению населения. Короче, кацапский телевизор, с его "че там у хахалов", как я вижу, делает свое дело.
 12. Откуда взялись зомби?

  Только никому не говори, она рептилоид.
 13. Та шо ж дети? С такой мощностью, и особенно моментом она ж нихера не едет, по сравнению с 99.
 14. Так а зачем? И кстати, стандартный вал, работает тоже, в довольно узком диапазоне, больше 4500 смысла крутить нет. Это же не втеки,/ваносы.
 • return_links($n); ?>