Dim.on-zt

Mодератор
 • Публикаций

  6 012
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Победитель дней

  18
 • Отзывы

  N/A

Dim.on-zt стал победителем дня 2 июня

Dim.on-zt имел наиболее популярный контент!

Репутация

260 Доверенный

Social Info

6 Подписчиков

Информация о Dim.on-zt

 • Звание
  siempre solo
 • День рождения 11.03.1985

Информация

 • Автомобиль
  ВАЗ-2108 1.5 16кл '85р.в. + Ланос 1.4
 • Пол
  Мужчина
 • Город
  Київ.СоцМісто, Воскресенка.

Контакты

 • Сайт
  http://forum.2108.kiev.ua
 • ICQ
  0

Посетители профиля

11 299 просмотров профиля
 1. Dim.on-zt

  VW Jetta mk.VI Mexicana

  Витратив ще 3450грн на пальне. Пробіг 73777миль. Виходить всього 8410грн на 3505 миль і ще бак майже повний, тобто буде десь 3700миль, що дорівнює 5637км. Тож 1км виходить приблизно 1.5грн. по пальному. Ще за цей час доробив музику - передні динаміки Кікс 2х компонентні поставив, ззаду твітери додав. Хотів ще магнітолу 1дінову звичайну свою поставити, але перехідника з ваговського роз'єму на 1 дін не знайду людського. Той що видає гугл щось мене бентежить, що там лише 8 дротів на динаміки і 2 дроти на живлення йдуть Наколхозив підсвітку в дверях, але живлення взяв від підсвітки кнопок. Тобто світиться воно при ввімкнутому ближньому світлі постійно і трохи муляє, що від порога відсвічує. Щоб під'єднати до плафона в стелі, то треба дріт затягувати крізь стійку в двері і багато гемору. Чого нормального кінцевика в замку не зробити?) Буде сильно муляти це відсвічування, то буду щось мудрувати інше. З проблемою в перемикачі дальнього світла ніби розібрався. Припаяв додаткову пружинку, щоб краще притискались контакти. З 2го разу наче вийшло, але ще треба буде по тестувати. Перший раз пружинка за сильно притискала і дальній сам вмикався при ввімкненні лівого повороту. Зараз укоротив, наче норм.
 2. Треуголки интересны. Не рассмотрю на фото, что там за сайлентблоки? С новыми запрессоваными сколько будет цена?
 3. Dim.on-zt

  Нужен совет

  Хлеба лишают?)Так и быть. Не дам тебе похудеть
 4. Короче, лучше будет в живую подъехать как-то посмотреть. Буду в ту сторону направляться, буду набирать.
 5. Померяю на днях свои педали. В принципе то на 1 в любом случае можна надеть будет Териториально где находишься?
 6. Dim.on-zt

  Dim.on-Zt 2108

  Шків збільшений стоїть. Лампочка на приборці нічого не показувала. Лише джекічан вискочив. По бортовику подивився, що високий заряд.
 7. Dim.on-zt

  Dim.on-Zt 2108

  Ну то зрозуміло, що спершу діагностика. Але рейку одна хочеться біль гостру, бо навіть в тих 2х етапах де я минулого року 0 їздив я іноді ледве встигав перекрутити кермо з одного боку на інше щоб завернути в поворот . Більш гостре кермо і підсилювач 100% потрібні. Тут лише питання черговості встановлення елементів, яких не вистачає. Якби ж то все зразу можна було взяти і зібрати як хочеться.
 8. Блокиратор педалей под ВАЗ именно зделан? Можешь померять расстояние и размеры пазов? Интересна эта приблуда.
 9. Dim.on-zt

  Dim.on-Zt 2108

  Виїхали сьогодні з Женьком @ваз 21083 на Феофанію. Учні різні не дають толком і понавалювати Цього разу 2х колісні табуном совались. Висновки тесту такі: - після заміни пружин кренитись машина стала менше. - треба міняти пробку бензобака, бо розплескав мабуть з літр чи 2 бензина, так, що і на бампері фарба злізла - Скрип видавала не опора. Бо ШС поставив, а скрип всеодно є. І дуже схоже що він з рейки, але толком про діагностувати не знаю як. - шток в ШС треба підтягувати, бо можуть прослаблятись. - Провод маси з акумулятору під заміну. - Дуже не вистачає, щоб мотор хоча би в 7к .крутився. Сподіваюсь що ще цього року попаду до Магеллана поставити палки 45\401 в голову і підправити мозок відповідно. - Бажано ще і важелі підвіски людські ставити. Не знаю тільки чи 3кутні чи Т-подібні на ШС шукати. Спершу треба порядок цін знати. Бо в мене ромашки на шаблях вже розлазяться. Чи може поки тимчасово поліуретанові туди запхати, бо на все зразу бюджету нема. - Ще було що генератор став перезаряд видавати, навіть Чек вискочив. Потім ніби попустило. Що це могло бути? Читаючи раллійний чат, думаю, що і на запас з собою генератор варто мати. Десь в мене з карбюраторного мотора ніби валявся. Його можна переробити під поліклін? Треба пошукати чи то гена чи стартер був, бо не пам'ятаю що саме то залишилось.
 10. Dim.on-zt

  Audi a8 panzer d3

  Не кисло так лухури передвижение обходится...
 11. Dim.on-zt

  Dim.on-Zt 2108

  Закінчив сьогодні з передніми лапами. Поставив ШС і пружини -50Технорессор б\у. Взяв було -30, але продавець сказав що має ще -50б\у і дав мені попробувати одні і інші. Я так приміряв, у -50 натяга вистачає, щоб вони не вивалювались при розкритому амортизаторі, тож я їх і поставив, а -30 треба повернути. Знову поки ставив праву стіку вискочив привід і витекло трохи мастила з КПП. Поміняю його все візьму. А то там і залите старе було. Поки відповідно не виїжджав пробувати з недоливом в коробці. Цікаво коли втруситься то на скільки сяде. Бо поки лише на 1.5 см різниця між стоком з -1 витком. Завтикав стійку в зборі сфоткати. Наступні завдання: пофарбувати і почепити заднього бампера; прикрутити захист двигуна. П.с.: питаннячко: які пильнички на ШС надягаються? Бортик якийсь є на корпусах.
 12. Dim.on-zt

  VW Jetta mk.VI Mexicana

  Зроблю запис для себе. Хочу порахувати скільки за час володіння машиною я проїду відстані і витрачу грошей на пальне. Зараз приблизно 72.5к миль і витрачено 4960 на заправки.. Тобто накатав я вже 3.6тис. км. Ціна 100км виходить округлено 140грн. на пальне.
 13. Из тех кто ещё на форуме есть тебе @Кузьма сможет ответить на этот вопрос.
 14. Dim.on-zt

  ВАЗ 21083 (1989) Emissions

  Здається ще народ правий з лівим місцями міняли.