Hello World!

Dim.on-zt

Mодератор
 • Публикации

  5 675
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  6
 • Отзывы

  N/A

Dim.on-zt last won the day on 3 июня

Dim.on-zt had the most liked content!

Репутация

189 Доверенный

6 подписчиков

О Dim.on-zt

 • Звание
  siempre solo
 • День рождения 11.03.1985

Старые поля

 • Автомобиль
  ВАЗ-2108 1.5 16кл '85р.в. + Оpel Monterey 3.1TD '93

Контакты

 • Сайт
  http://forum.2108.kiev.ua
 • ICQ
  0

Информация

 • Пол
  Мужчина
 • Город
  Київ.СоцМісто, Воскресенка.

Посетители профиля

10 006 просмотров профиля
 1. Та же история. Если б не получил, то ездил бы без него. А так хоть и с каркасом, но вообще не езжу т.к. нема натхнення шо-то доделывать корча
 2. А скло на такій погоді від будівельного не лопне? Ауді ось. Бляху в якості застави за борг дали покататись. 2.4 АТ ГБО. Документи до початку лютого на неї. Тільки все тоноване, вночі як в танку не видно ніфіга. Взяв навіть водійське скло без тонування, якось поставлю шоб видніше було.
 3. Зварили мені вихлоп. Прямий. Коли по тихеньку їхати, то різниці і не чути на фоні загального дизельного торохтіння. Коли газувати, тоді стає чути. Ціна питання 300грн зварювальнику, труби на розборці від ауді по вирізав. Потік знову робочий циліндр щеплення. Виявилось їх можна купити в зборі не оригінал. Враховуючи стан дзеркала в самому циліндрі, то замовив новий TRW. Ціна "аж" 400грн. Ремкомплекти на них по 120. Ще би знайти рульовий редуктор. Бо трохи кумарить як на ГАЗоні ловити машину. Рідному можна хіба зменшити люфт. Ще замовив в китайців тонувальну плівку 5 і 15%. Як легше всього здерти стару? По попробував шматочок здерти - плівка здирається, а тонування лишається. Віконця багажника і маленькі віконця на задніх дверях хочу самою темною закатати, а задні і ті, що опускаються на задніх дверях 15%. Передні бокові не буду тонувати. Бо ось зараз в Ауді геть не комфортно, коли як в танку, особливо в дощ в темряву.
 4. В розборе пассат Б5 дизельный есть.
 5. Привіт. Товаришу потрібен паливний бак на такий як і в мене Опель Монтерей. Але проблемка в тому, шо в оголошеннях на алегро щось їх немає, хоча розборок повно. Можна би якось попитати в них чи є такі не діряві? Мотор 3.1 дизель.
 6. На Чайку из-за пробок не успел. Застрял капец: на 2 часа в 3х тягучках. Может, если бы самую первую не стал объезжать, то и в другие бы не попал. Надо яндекспробки ставить обратно в телефон. Гугл каличный и без геолокации не работает.
 7. Я просто в этому году ни на кольце ни на ралли небыл. Хочется и гонки хоть какие-то посмотреть кроме стритракинга (на котором тоже за год 2 раза всего был). Может завтра на Фэст поеду. Надо Лёхе набрать будет шо там к чему завтра.
 8. Я даже не знаю куда больше хочу попасть: на Чайку или на Олдкар фэст
 9. Та я так спрашиваю - для ликбеза :)
 10. А на 16рь шо интересного подходит от более современных моделей? Гранты, Весты и т.д., шо там ща у ТАЗов есть...
 11. Катушка 1.5 16кл ещё есть?
 12. А тут речь о 16кл? Я просто не в курсе шо там на грантах. Давно не интересовался ништяками всякими. Какой толк от грантаресивера?
 13. В разборе есть S6 4.2 quattro. И кузовщина на Вектра Б лифтбек.