Dim.on-zt

Mодератор
 • Публикаций

  5 823
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Победитель дней

  8

Dim.on-zt стал победителем дня 1 марта

Dim.on-zt имел наиболее популярный контент!

Репутация

208 Доверенный

Social Info

6 Подписчиков

Информация о Dim.on-zt

 • Звание
  siempre solo
 • День рождения 11.03.1985

Информация

 • Автомобиль
  ВАЗ-2108 1.5 16кл '85р.в. + Ланос 1.4
 • Пол
  Мужчина
 • Город
  Київ.СоцМісто, Воскресенка.

Контакты

 • Сайт
  http://forum.2108.kiev.ua
 • ICQ
  0

Посетители профиля

10 492 просмотра профиля
 1. Клубная Встреча 2108

  Планирую тоже быть.
 2. В каком районе? Мастеров трохи есть с руками из плеч. Есть на правом берегу, есть на левом, есть в пригородах...
 3. Dim.on-Zt 2108 довгобуд.

  Колечко там 6мм діаметром і 1.5 товщиною. Може товстіше якесь пошукати? Тече між самим фітінгом різьбовим і трубкою. Я так розумію, шо грибок до сідла не прижимається нормально.
 4. Dim.on-Zt 2108 довгобуд.

  Нарешті вицепив другана прокачати гальма. Прокачали. Пригадав, що така реакція на педаль в принципі то нормальна для ТАЗа. Не така як на іномарках: десь до середини ходу педалі не надто активно гальмує. Я вже був і забув про це. Проїхався навколо гаражів метрів 200. Без двері і лобовухи трохи пильно :) Особливо коли гальмувати в юз, здіймаючи куряву :) Натиснув на тапок - їб*шить Зробив на штурманську сторону "коврика" з 1.5мм алюмінію. На тижні, думаю, і на сторону пілота зроблю. І ще треба шматок 3мм десь 20х40см. на упор для ніг штуману надибати. Ще думаю затонувати верхню 1\3 лобовухи 40% плівкою, бо козирків то не буде, а сонце в очі не над-то приємно коли сліпити буде. Але є і косяк. Тече бензин зі входу обратки в б/н. Там має бути мідна шайба чи резинка, я шось забув? Було гумове колечку пошарпане, замінив, а воно все одно тече Чи весь цей шланг міняти? Закручене до упору...
 5. Это на какой мотор? По фото маркировку сложно понять - резкости не хватает. И контакты где?
 6. С 2.5 ТДИ Ваговских подойдёт? Может ещё с 1.9 есть, могу узнать.
 7. Dim.on-Zt 2108 довгобуд.

  Завів 8ку. Прогрів до 70град. З радіатора побачив пар. Придивився, між сотами кілька крапель тосолу Пздц. Це в морози антифриз примерз чи що? Трубки в Лузар спорт то тоненькі приплюснуті, не як в звичайних радіаторах. І що, тепер холодною зваркою замазувати? А в бойових умовах він не лопне тоді? Покажіть хтось як алюмінієві "коврики" по фен-шую кріпити на підлогу? Ще треба побачити правильний кронштейн для запаски і домкрата. Є в кого фотки? Трохи потеплішає, буду братись далі до роботи, бо ці 2 місяці і не робив нічого більше.
 8. Так я не помню, до того кольца дорога есть? Или она заканчивается там в конце Приречной? У меня всесезонка паршивая, по скользкому покрытию ехать не всегда получается.
 9. Каністри 20Л І 30Л

  Канистри з-під пального. 30л - 300грн. 20л- 200грн. 20л є ще кілька в різному стані, додам, як гараж розтане :) Є ще 60 діжки з-під мастила, в яких поки є солярка. Фото немає. Ціна 100грн. Телефони в підписі.
 • return_links($n); ?>