Dim.on-zt

Mодератор
 • Публикаций

  6 130
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Победитель дней

  25

Dim.on-zt стал победителем дня 16 февраля

Dim.on-zt имел наиболее популярный контент!

Репутация

294 Доверенный

Social Info

1 Подписчик

Информация о Dim.on-zt

 • Звание
  siempre solo
 • День рождения 11.03.1985

Информация

 • Автомобиль
  ВАЗ-2108 1.5 16кл '85р.в. +Jetta USA 2.0 8кл 2014р.в.+Isuzu Trooper 3.2AT 1997
 • Пол
  Мужчина
 • Город
  Київ. Воскресенка.

Контакты

 • Сайт
  http://forum.2108.kiev.ua
 • ICQ
  0

Посетители профиля

11 819 просмотров профиля
 1. Відкатав гонку. Глобального нічого не відригнуло, як не дивно. Лише перед виїздом реле стартера відмовилось працювати. Так і не перевірив чи саме реле здохло, чи управляючий + втік. Заводи просто замикаючи силові контакти вийнявши релюху. І виявилось, щозаливна труба бензобаку протікає, коли до повного залити. Всього пару років тому нову ставив. Якість гумових виробів гівно, одначе. Треба шукати коротку рульову рейку. 2.9 немає ніде. 2.5 стукає і дорогувато. Калиновську 3.1 тулити? Кріплення перекроювати не хотілось би. Та і підсилювач треба. @$L!M каже ЭУР з Опеля якогось тулити
 2. Организация - топчик. С огорЧайкой не сравнить. И дорожки хоть как-то отличаются от этапа к этапу. Не так чтоб сильно, но и не так как на чайке, где штурман вообще только для балласта и с какой стороны в ретардер заезжать чтоб говорил )) Количество учасников порадовало тоже. Уже не как летом был 1 в классе)) Но тогда паралельно и взрослые ралли в Мариуполе было. По снегу ездить интересно. Но нужны шипы. В первый день зацепа тупо вообще небыло. Газ держал меньше 1\2 иначе в букс срывало что на 2, что на 3 передаче. Обороты тоже в средине держал. Разве что на прямиках более 30м пару раз
 3. Приблизно о 18. сьогодні.
 4. до 08 бампера присоски не присмокчуться. І такими штуками я не користуюсь))
 5. Трапецію доробив. Все зафіксувалось і працює. Видно ніби легше махати двірникам, але так щоб сильно швидше, то не скажу. Поставив передній "броне"бампер стоковий. Кривий - жах)) Але тепер буде не страшно таранити бруствери.. Погано тільки, що так і не вдалось виїхати по тренуватись хоча б трохи на ту ж феофанію як воно по слизькому їхати. Як завжди: на авось Хочеться сподіватись нарешті без ексцесів по техніці проїхати.
 6. Готуюсь до етапу Трофею в Черкасах. На минулому тижні з боями таки запустив мотор. Спочатку іскри не було. Зняв\вдягнув фішку на ДПКВ - з'явилась. Хоча і досить важко в мороз такий запускався. Акумулятора вистачало на 2-3 прокрути по 10 секунд. Тому був взяв акум з Ісузу 75Ач і 750 пускового току. Сьогодні купив новий акум з технологією EFB. Подивимось як себе покаже. Ось такий. Розкопав корча. Раныше був поставив зимовы колеса Mesas 175\65r14. Шкода немає ще пари дисків 14 щоб зимові запаски з собою взяти 2 покришки то є.. Доведеться 1 літнє колесо тащити з собою. Також купив нов
 7. Самолётом дешевле т.к. на одну еду и ночлеги тоже кусок денег наверняка ушел больше стоимости билетов
 8. Киндіг і ще Фуз круті тачанки роблять. Я поки москальські канали на ютубі дивлюсь: Синдикат Дубровського там 4 канали, Асафьев Стас, Комбат Крю, ну і АкадемеГа, звісно. У Асафьева вийшли круті історичні відоси про різні автомобільні країни. З наших хіба СРТ Сумські мені заходять.
 9. Ти "плюшкін" ще і фари Оо -оО перехопив у Жеки, а досі нічого з ними не зробив
 10. Був би дуже доречний. Але не цієї зими вже. Поки купив заднього супорта від ГрейтВола Ховера за 1220грн, бо сама скоба Ісузовська 60у.о коштує, відкручу цю, а циліндр перебраний рідний поставлю; і від Ховера ж замовив задні колодки і колодки ручніка.
 11. Вот как мне Магеллан поставил термос. При этом кран печки должен всегда быть открытый.
 12. Мне Атом прислал пару каких-то толстых. Но их не использовали.
 13. Мне на 16рь поставили грантотермос. В сравнении с нерабочим родным так хоть на ходу нагреваться машина стала и в салон дуть более тёплым стало. Как на ХХ не скажу, не обращал внимания т.к. давно не ездил, не торчал в пробках. А при навалах вроди всё ок. Для установки ещё тройник понадобилось докупать. Мож как-то сфоткаю как доберусь очередной раз к машине в попытке запустить в мороз её.
 14. Саме так. Особливо коли в силовому обвісі чи бодай на великих колесах. А якщо ще і в болоті по кінчик антени - "лєпота" "Щоб усі боялись, щоб не насміхались"(с)