Dim.on-zt

Mодератор
 • Публикаций

  5 937
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Победитель дней

  12
 • Отзывы

  N/A

Dim.on-zt стал победителем дня 20 января

Dim.on-zt имел наиболее популярный контент!

Репутация

233 Доверенный

Social Info

6 Подписчиков

Информация о Dim.on-zt

 • Звание
  siempre solo
 • День рождения 11.03.1985

Информация

 • Автомобиль
  ВАЗ-2108 1.5 16кл '85р.в. + Ланос 1.4
 • Пол
  Мужчина
 • Город
  Київ.СоцМісто, Воскресенка.

Контакты

 • Сайт
  http://forum.2108.kiev.ua
 • ICQ
  0

Посетители профиля

10 863 просмотра профиля
 1. Dim.on-zt

  Dim.on-Zt 2108

  Виїхали з клубнями на Фео проїхатись. Полякали там трохи учнів автошкіл Адськи не вистачає мені ходовки для асфальту. Заодно виявив 2 проблеми, що турбували: 1 з'ясував звідки таки той скрегіт, 2 з'ясував чого смердить бензином. 1 - скрегіт таки від опорників. На одному побачив розірвану гуму. 2 - пробка бензобаку не стравлює тиск, аж через клапан сапуна бензобаку наплювало бензином. Тепер відповідно треба виділяти бюджет на опори на ШС вже зразу. І заодно вирішувати яку ходовку збирати Потрібні поради. Хочу на передок теж койловери. Які є варіанти? ШС - бачив є різні варіанти. Які краще при не густому бюджеті? Які пружини шукати до задніх койловерів Демфі і, як я розумію, самопальних передніх? Ще би і важелі трикутні в перспективі хочеться, їх теж 100500 різновидів. Але це не нагальна необхідність - вже після стійок про них думатиму.
 2. Dim.on-zt

  ФА-ФА! :-) - Часть 2

  Блымнул аварийкой, когда за ВОГом обогнал на ланосе Чей машин?
 3. Какая цена вопроса химчистки салона? Мне тоже надо будет на новом жоповозе сделать.
 4. На этот год есть какой-то календарь? Чего-то на ФАУ не вижу я.
 5. Dim.on-zt

  Мій ВАЗик 2108

  Під низом не повинно мати значення. Головне щоб по контуру колектора не було щілин. Заодно на знятому карбі глянь на його площину нижню. Часто вона пропелером скручена і варто шліфанути.
 6. Dim.on-zt

  Dim.on-Zt 2108

  А щоб по ковиряти корча обов'язково треба кудись збиратись їхати? До речі, де глянути календар любителів? Щось на ФАУ не знайду. Знайшов супер досвідченого... Краще скажіть які зараз опорні підшипники можна брати? А то велика вірогідність, що саме вони в мене закінчились (сс20 квин).
 7. Dim.on-zt

  Dim.on-Zt 2108

  Сьогодні забив на роботу і вибрався в гараж. Переробив + на мозок: протягнув його безпосередньо на акум. До цього він був через розмикач+. Вал шестерні спідометра в КПП за допомогою тисків сплюснув трохи, бо віська датчика швидкості прокручувалась і спідометр відповідно не працював нормально. Прикрутив передні підкрилки. По бамперу правда геть не стають. Треба там ще щось придумати. Кривизна арки зовсім не така, як на стоковому. Ще турбує питання скрежету при наїзді на бугри з передньої правої стійки і рипіння при повороті керма на стоячій машині не ідентифікував чи з 1 якогось боку, чи з 2х. Із варіантів - або шарові скриплять, хоча люфтів не виявлено, або опорні підшипники.
 8. Dim.on-zt

  Продам ковку р15, р16, р17

  Какой порядок цен на 15 и 16 5х112 ЕТ45-50 ЦО 57.1 (ВАГ) ? Пока просто узнать спрашиваю.
 9. Ще кілька моїх улюблених кліпів. Кадри з фільмів "Літаюча фортеця", "червоні хвости" та "Зияющая синева" (2001) нарізані. До речі, кому цікава тема авіації, рекомендую фільми переглянути.
 10. Балки продані. Залишились ліхтарі робочого світла, вони ж в якості ДХО підуть, або протитуманок.
 11. Dim.on-zt

  Dim.on-Zt 2108

  Та навіть просто по тренуватись на треку на борщагівці не на літній же гумі їхати. Може десь щось і буде грунтове, і в мене можливість буде. До того ж то все ж зимова гума. Може на "Столицю" напрошусь знову нулями...
 12. Dim.on-zt

  Мій ВАЗик 2108

  Підігрів дроселя можеш взагалі відключити. В мене і на карбі він був від'єднаний і на інжекторі зараз. Від мотора і так норм нагрівається. Або якщо хочеться залишити, то спершу на редуктор, а потім на дросель роби. І якщо газ в рідкій фазі з редуктора плюється, то на роботу мотора в мене на лайносі впливало, поки не підняли перемикання з бензу на газ з 30 до 40.
 13. Dim.on-zt

  Відео 4х4

  Нарешті нова частина від Камерзанова