Odessit_1

Участник
 • Публикаций

  1 401
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Победитель дней

  13
 • Отзывы

  N/A

Odessit_1 стал победителем дня 7 февраля

Odessit_1 имел наиболее популярный контент!

Репутация

99 Доверенный

Информация о Odessit_1

 • День рождения 11.06.1979

Информация

 • Автомобиль
  ВАЗ 2108
 • Пол
  Мужчина

Посетители профиля

1 826 просмотров профиля
 1. Вроде бы "Гранд Витару" свернули еще в 2014 г. (с продлением агонии до +/-2016), и даже "Эскудо" сейчас - это "простая" "Витара". Но у нас на сайте Сузуки "Гранд Витара" висит: GRAND VITARA Кто-то в курсе, что за сборка?
 2. Как вам тачкО?

  Что-то в упор не вижу, что тут от Мазды. Или речь о торпеде и обшивке дверей? )) Только один? Как-то быстро они хиреют, тем более, как для коллекционных экземпляров. У нас половина автопарка примерно тех годов выпуска (и ранее)
 3. А, "классический" - это в смысле классики от Нивы? )) И не будем Тем более, как я понимаю, родной намотал уже пол-лимона, наверное. Пора в музей. Будем ждать ))
 4. Да нет, абсолютно без иронии, тем более жесткой. Внешний вид у пепелаца замечательный. Если бы оказалось, что под капотом мотор от какого-нибудь "Кадета" или "Ланоса" - совсем не удивился бы. А посовременнее что-то поставить не думал? Родной двиг все-таки тарахтит как кукурузник.
 5. @w-126 , мотор родной или какой-нибудь 16-клапанник? ))
 6. Валер, перед этим твоим постом что-то было удалено или ты таки про евробляхи камрада Шкрека?
 7. Вот, кстати, свежая история: На Драгобрате туристы трое суток блуждали в компании медведя-шатуна Интересно, если медведи боятся шума бензопил, звук электрошокера их не отпугнет? Или хотя бы если сам шокер в ход пустить - поможет?
 8. Интересно покатались. Кстати, самолеты все целые, никому хвост не протаранили?
 9. По "Трембите": созванивался с франковцами - говорят, будет только учебно-тренировочный сбор, без соревнований. Но обещают, что будет весело ))
 10. Что там с "Зимней Трембитой"? Будет? ))
 11. Анекдоты

  По поводу сегодняшнего Дня: — Клавдия Спиридоновна, а что Вам подарил муж на день святого Валентина? — Сексуальный круиз! — Да Вы что? А подробнее??? — Послал меня на три буквы! - А скажи, милый, ты поначалу называл меня «солнышком», а после свадьбы только «зайкой»! Почему? - Ну… Просто до свадьбы ты освещала мне путь в будущее, а сейчас постоянно требуешь «капусту»! - Милый... расскажи мне сказку на ночь! - Я тебя люблю! Спи...
 12. Откуда взялись зомби?

  Добре, добре, я займаюся тупим тролінгом і регулярно вмикаю дурня. Вибач, більше не буду
 13. Откуда взялись зомби?

  Не прокатує. Зарплата контрактника скільки там? Від 7 тис. грн. З твоїх 4-5 на армію іде, як ти сам сказав, частина (дуже незначна). Та і взагалі, "я вам плачу, а ви воюйте" - це чий менталітет? Чи не Березовського? Регулярно зустрічаються на фейсбуці профайли росіян - критики Путина там, м'яко кажучи, вистачає. І телеканал "Дождь" з "Ехом Москви" працюють (поки що). Так.-так.. Путін спеціально закінчував розвідшколу, щоб убити свого критика на фоні Кремля - так, аби фото місця злочину потім світилися у всіх елітних та не дуже журналах, щоб цими журналами йому на кожній міжнародній зустрічі тикали в морду. І щоб місце зборів опозиції на всі віки було поближче, знову ж таки, до його кремлівських апартаментів )) Думаю, якби Путіну дійсно конче треба було б позбутися Нємцова, він би уколов його подружку голкою з ВІЛом - і через деякий час усе скінчилося б "природнім" шляхом. Ще був би й привід опозицію потролити за моральну нестійкість. Я міг би припустити, що він рванув пару будинків у Москві в 1999 - тоді було вигідно відновити війну з Чечнею і був потрібний привід. Але зробити власним критикам такий подарунок у вигляді вбитого під кремлем Нємцова... вибачай, не вірю )) Щонайменше, опускали повільніше. Знову ж таки, я не прихильник Януковича (від слова зовсім), але... Не бачу жодних відмазок. Укотре відішлю опонента подивитися структуру експорту України у 2012 р. (останньому відносно спокійному) за регіональною структурою. Як же тебе той мАсквіч дістав. Так, що перечеркнув усіх пацанів і з Тюмені, і з Тули - з якими, як я зрозумів, стосунки у тебе були більш ніж нормальними. Машиністе... ти якісь книги з історії окрім як у варіанті Субтельного&Co читаєш? "Тараса Бульбу" хоча б, наприклад? Вже мовчу про те, хто керував Росією (і, зокрема, її пропагандістською машиною) впродовж останніх 350 років. Петро III, Катерина ІІ, Джугашвілі за походженням приблизно такі росіяни, як я родич того ж Березовского (а семито-хамітські гени у мене, на жаль, якщо і є, то прямують до нуля). З ким у нас взагалі стосунки були нормальними? Франко, Федькович, Кобилянська - вони вели визвольний рух зовсім не проти Росії. Disclaimer. Про всяк випадок повторюся: я не сєпар, не русофіл й т.п. Я взагалі за ЄС від Гібралтара до Шанхаю. Але коли з мене намагаються зробити останнього дурня - вибачайте, виникає відторгнення
 14. Откуда взялись зомби?

  Так, блин! Демон говорит, что с его корочками можно поехать в РФ, а ты ему на спор предлагаешь пересечь границу с Бацькой. Где логика-то? Поспорь на пересечение границы с РФ ))) Почему это "опять я с вором", если эту тему вообще Машинист затеял? ) Бега, тебя послушать - так ты должен быть как минимум на "линии соприкосновения". Или ты себя трусом считаешь? И ты абсолютно уверен, что никто из "друзей" не извлекает из этого пользы, в десятки раз превышающей пользу для РФ от Крыма? ) Угу. Привіт від Бузини&Co. Він, звичайно, інтернетом не обмежувався, але... Напевно, ви - щасливий випадок. Тому що у мене буквально під боком і лікарні закривають, і медпрацівників скорочують. Особливо у селах. Безкоштовних стоматологів переводять на "госпрозрахунок" - і це, знову ж таки, у селах, де люди або в Італії, або без грошей. Чомусь тоді воно скорочувалося значно повільніше. В усякому разі, у Польщу на 500 євро "грязними" повально не їхали (сподіваюся, з фактом повального від'їзду до Польщі на заробітки ти сперечатися не будеш?) Ну-ну )) Я так розумію, про твою реальність я вгадав. Ну, повторюся: вір собі :) А толку від цього процесу?
 • return_links($n); ?>