emigrant-l

Помощник клуба
 • Публикаций

  886
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Победитель дней

  12
 • Отзывы

  N/A

emigrant-l стал победителем дня 8 ноября

emigrant-l имел наиболее популярный контент!

Репутация

110 Доверенный

Social Info

2 Подписчика

Информация о emigrant-l

 • День рождения 16.03.1987

Информация

 • Автомобиль
  ВАЗ 21099і, 2005 р.в.
 • Пол
  Мужчина
 • Город
  Київ (в основному) та Волинь

Контакты

 • Сайт
  http://
 • ICQ
  347402431

Посетители профиля

2 949 просмотров профиля
 1. Та нічого, сам замотався, тільки зараз заглянув на форум. Але в повідомленнях в мене немає від тебе ніякого листа. Продублюй плс. Або черкани смс /вайбером на О68-14О-17-7З
 2. @Aleksandr_m так потрібно чи ні? два тижні з собою катаю їх в багажнику) вже б відправив би
 3. Куплю Айфон 4s,или 5.б/у

  От так от, зрадив Мейзу в користь огризку... невже огризком будеш підсвічувати собі щось там під машиною не боячись за екран ?
 4. 21099 by Emigrant-L

  Хто ставитиме собі такий блок ДХО, попереджаю, брати "+" з обмотки збудження генератора дещо "некамільфо". За 4-ри дні кактання замітив що при виликому короткочасному навантаженні ДХО вирубається (думаю що на обмотці збудження напруга просідає) і назад вмикається через 30 сек. Другий ранок підряд такий "викл-вкл" відбувається під час переключення з бенза на газ (з похолоданням цей процес став важче проходити) та в заторі підгорку в момент коли плавно їдеш на сцепі і ще карлсон врубиться. Думаю що буду переключати керуючий плюс ДХО на якийсь постійний плюс, що з'являєтсья після повороту ключа. Підскажіть, де такий найближчий/найлегший в нас під капотом?
 5. 21099 by Emigrant-L

  Вже два тижні як катаюсь на зимовій резині (перевзувся 22.10.17, пробіг був 123 641) В цю суботу (04.11.17, пробіг 124 521) трошки порався з авто. 1. Десь з місяць назад я обірвав лівий передній бризговик як заїзджав задом на бровку. Прикол, але як заїзджав задом в гараж, об поріг обірвав і другого переднього бризговика))) Підрізав їх трохи і прицепив на заклепки до підкрилок. Тереп, якщо я їх надто мало підрізав, буду обривати разом з підкрилками)))) Ну це якщо завтикаю і знову буду намагатись задом на бровку заїзджати. 2. Нарешті підключив кнтроллер ДХО (35% дальнього). Чесно підглянутий в бортовику ВОВ@Н - Самый Автоспортивный портал. Клуб 2108. Новости автоспорта.Розмістив його прямо біля лівої фари. Масу кинув додатковим проводком від маси з акума що на кузов йде. Підключення постарався зробит и з мінімум колхоза без кромсання сток проводки і зняття ізоляції з проводів. (на випадок демонтажу легко відновити вихідний стан). В дальнє світло та габарити зробив вставки-відгалуження, а "+" після заведення авто взяв з обмотки збудження генератора. Працьє справно. Плавно засвічує лампи, та так само плавно їх гасить після відключення двигуна. лампа на приборці світить так само на 35% від того коли блимаєш або світиш дальним. 3. Нарешті я відновив свій сток генератор. Нагадаю, там в передній кришці було розбите посадочне під підшипник та на валу ротора шків накоцав борозду. Була куплена нова передня кришка. Також я купив шків від калинівського генератора, він литий, сідає на вал досить гарно, на відміну від стокового з дистанційною шайбою. Єдине що, в нього виліт трошки більший від стокового шківа з шайбою, тому віддав Alex1574 - Самый Автоспортивный портал. Клуб 2108. Новости автоспорта.шків чуть його торцонути (там десь міліметр-півтора). Йому ж я і віддавав ротор на проточку-завтулювання. Все зібрав назад і не втерпів і поставив його на машину (попробувати як воно буде працювати) :). Сьогодні другий день катаюсь на ньому, все гуд! Тепер матиму резервного гену))) . Розміщення контроллера дхо (мокро біля фари бо фільтр на обратці знімав і тупанув, не стравив тиск - воно і чуть пирскнуло ) оновлений сток гена вже крутиться)))
 6. Dim.on-Zt 2108 довгобуд.

  Я використовую вороточок 1/4 ", в нього прутик біля 5 мм в діаметрі. Він дуже класно залазить в щілину між пазами якоря і стопорить його.
 7. Dim.on-Zt 2108 довгобуд.

  +1 :) Єдине що, то шків трошки торцанути треба. в нього виліт на пару мм більший. Собі недавно збирав резервного гену, шків торцував в Алекса1574, але на авто ще не ставив щоб перевірити як з соосністю получилось.
 8. Dim.on-Zt 2108 довгобуд.

  https://2108.kiev.ua/uploads/monthly_2017_06/IMAG2282.thumb.jpg.3593b8b3d6cb480eda982f01b39ecec9.jpg Стоковий шків вісімок десяток і Ко ставиться на шайбу (зліва на фото). Шківи в Калини вже литої конструкції де немає дистанційної шайби (справа на фото). Якщо гену перебирали і завтикали встановити під шків шайбу - от і буде перекос.
 9. Dim.on-Zt 2108 довгобуд.

  гену перебирали? між підшипником в кришці та шківом має стояти дистанційна шайба. Таке враження наче її там немає.... ЗІ: вона якраз товщиною біля 5 мм
 10. щодо вусів, передивився всі закрома в гаражі, німа. походу відвіз їх на Волинь... туди планую їхати в кінці листопада, як їх відкопаю, дам знати, авось буде ще актуально.
 11. маю вуса 08-09-099, і один вус 2110. нажаль не пам'ятаю чи вони тут чи на Волинь відвіз, на днях буду в гаражі покопаюсь і сфотаю
 12. Привіт! Є помпа dolz, стояла на мому 1,5 8кл. накат біля 60 ткм. Не тікла, міняв разом з ГРМ, люфтів немає. Якщо є інтерес, то напиши в ПМ, вишлю. (може ще хто з Києва буде тобі що слати, то можна в одну посилку засунути, щоб на пересилці дешевше було).)
 • return_links($n); ?>